(+48) 519 840 821
info@wllp.pl
Emocje sięgnęły zenitu! - Finały C [PODSUMOWANIE]
18.06.2019

Zwieńczeniem sezonu 2018/2019 w ramach Wielkopolsko - Lubuskich Lig Piłkarskich były Finały B2 i C, które odbyły się w miniony weekend w Baranowie. Zawodnicy stworzyli niesamowite widowiska w wielu spotkaniach.

Fantastyczne zakończenie sezonu 2018/2019 - Finały B2 [PODSUMOWANIE]
17.06.2019

Zwieńczeniem sezonu 2018/2019 w ramach Wielkopolsko - Lubuskich Lig Piłkarskich były Finały dla grup B2 i C, które odbyły się w miniony weekend w Baranowie. Nie brakowało pięknych bramek, niespodziewanych rozstrzygnięć, wiekiej radości z gry i młodzieńczej fantazji!

Nadchodzi najgorętszy weekend w roku!
13.06.2019

W najbliższą sobotę i niedziele na nowoczesny kompleks OSiR w Baranowie koło Poznania wybiegną najlepsze zespoły wszystkich grup WLLP. O prestiżowe miano mistrza sezonu 2018/2019 w kategoriach B2 i C w przeciągu dwóch dni powalczy łącznie ponad 30 drużyn!

Przegląd ligowych wydarzeń - Grupy B2 i C na finiszu rozgrywek
30.05.2019

Rozgrywki grup B2 i C wchodzą w decydującą fazę. Przed zawodnikami została jeszcze ostatnia kolejka spotkań. Zapraszamy na podsumowanie dotychczasowych wyników i zapowiedź nadchodzących turniejów.

Więcej

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Biorąc udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich piszesz się na niezapomnianą moc prawdziwych emocji! Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego turnieju miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

Uwielbiasz futbol, a na murawie czujesz się niczym ryba w wodzie? Już dziś stań w szeregach Akademii i weź udział w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich! Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, tak by mogli oni odnosić sukcesy na piłkarskich stadionach, a w przyszłości stanowić o sile polskiego futbolu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Obozy i półkolonie

Akademia Bramkarzy

Treningi indywidualneNasi PartnerzyWielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 7 tysięcy młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies