(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Nadchodzi turniejowa wiosna w Akademii!

wróć na stronę główną

Po zimowym szaleństwie związanym z turniejami mikołajkowymi (Reiss/Falubaz/Stal Cup) i noworocznymi (Turniej Regionów, FootballPro Cup Masters) przyszła pora na przedstawienie harmonogramu piłkarskiej wiosny Akademii w ramach WLLP. 

Na dobry początek walka o Puchar WLLP.

Już 3 i 9 marca odbędą się dwa turnieje o Puchar WLLP. Do wydarzenia zostali wybrani mistrzowie jesieni w kategorii B2 i C. Mecze zapowiadają się bardzo interesująco ze względu na poziom sportowy prezentowany przez zawodników, którzy poprowadzili swój zespół do mistrzostwa rundy. To nowy projekt, który jest zimowo - wiosennym odpowiednikiem Finałów WLLP.

Oficjalny start ligi WLLP - 23.03

Znana już jest data oficjalnego startu Wiekopolsko - Lubuskich Lig Piłkarskich. Pierwsze turnieje dedykowane będą dla grup C (2006-2007). Tydzień później na boiska w całej Wielkopolsce i Lubuskiem wyjdą zawodnicy urodzeni w rocznikach 2008 i młodsi. Najmłodsi gracze, czyli skrzaty i żaki, swój pierwszy wiosenny turniej zaliczą już 6.04!

Turniej Regionów U-8 i U-9

Wydarzenie przeznaczone dla reprezentantów poszczególnych regionów w kategorii Żak (B1) zaplanowane jest na trzy terminy:

* 31.03.2019 r.

* 27.04.2019 r. lub 28.04.2019 r.

* 18.05.2019 r. lub 19.05.2019 r.

Powyższe "regiony" mają charakter szkoleniowy i przygotowują najzdolniejszych do przejścia na kategorię "orlik", dlatego najważniejsza jest realizacja metodologii i stworzenie zgranego, zorganizowanego zespołu. Wynik i walka o puchar jest sprawą drugorzędną.

Finały Ligi WLLP:

Najważniejsze wydarzenie dla wszystkich uczestników ligi WLLP dla grup B2 i C, gdzie liczone i wprowadzane są wyniki. W Baranowie k. Poznania spotkają się zwycięzcy wszystkich grup i stoczą bój o Puchar Mistrzów wśród Mistrzów WLLP! Wydarzenie te planowane jest na połowę czerwca, mianowicie:

15.06.2019 r. (sobota) - finały dla grup B2

16.06.2019 r. (niedziela) - finały dla grup C.

FootballPro Cup Masters XII:

12 edycja najbardziej prestiżowego turnieju dla drużyn z zewnątrz w kategorii Żak w Polsce odbędzie się 8.06.2019 r. w Baranowie k. Poznania. Szczegóły już wkrótce.

Superliga Arena Dębiec:

Dla najbardziej wytrwałych i żądnych gry będą organizowane dodatkowe turnieje na APR Arena Dębiec. Szczegóły już wkrótce!

 

PODSUMOWUJĄC: Zapowiada się niesamowita piłkarska wiosna! Zapraszamy na boiska!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies