(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Nadchodzi najgorętszy weekend w roku!

wróć na stronę główną

W najbliższą sobotę i niedziele na nowoczesny kompleks OSiR w Baranowie koło Poznania wybiegną mistrzowie wszystkich grup WLLP. O miano mistrza sezonu 2018/2019 w kategoriach B2 i C w przeciągu dwóch dni powalczy łącznie ponad 30 drużyn!

Sobotnie finały dla grup B2 - 20 zespołów i jeden zwycięzca

Niewątpliwie dla wielu zawodników to najważniejszy moment sezonu. Już wiedzą, że zwyciężyli w swojej lidze, ale mają ochotę powalczyć o coś więcej. Na boisku spotkają się najlepsze zespoły ze wszystkich regionów Wielkopolski i Lubuskiego! Synoptycy prognozują wysoką temperaturę i ciężko się z ich przewidywaniami nie zgodzić - na specjalnie rozstawionych czterech boiskach z pewnością będzie gorąco!

Rozgrywki będą toczyć się w fazie grupowej (4 grupy po 5 zespołów) i pucharowej (mecze o miejsca dalsze, ćwierćfinały, półfinały, finał). Przypominamy, że w kategorii B2 występują chłopcy urodzeni w 2008 i młodsi, a także dziewczynki urodzone w 2006 roku i młodsze.

Już wiemy, że mistrzostwa nie obroni Pleszew, który musiał uznać wyższość w swojej lidze Kalisza.

Harmonogram rozgrywek można zobaczyć TUTAJ - kliknij

Niedzielne finały dla grup C - 14 drużyn w pogoni za mistrzostwem

Dzień po B2 swoją szansę dostaną nieco starsi zawodnicy. W tej kategorii przedział wiekowy to chłopcy 2006 i młodsi, a także dziewczynki 2004 i młodsze. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, z których dwie najlepsze spotkają się bezpośrednio w półfinale spróbując awansować do wielkiego finału.

Mistrza sezonu będzie bronić lokalizacja z Trzcianki.

Harmonogram rozgrywek można zobaczyć TUTAJ - kliknij

Życzymy powodzenia w finałach wszystkim uczestnikom i zapraszamy do Baranowa!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies