(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

Oficjalnie możemy poinformować, że wracamy na boiska, aby dalej walczyć w naszej Lidze Marzeń! Już w ten weekend nasi adepci rozegrają spotkania w ramach WLLP i wreszcie będą mieli okazje, by wystawić swoje umiejętności na próbę. Oczywiście nie zabraknie dobrej zabawy i pięknych akcji meczowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto zagra za kilka dni podczas Wielkopolsko -Lubuskich Lig Piłkarskich.

 

Podsumowanie poprzednich kolejek

,,Bardzo się cieszę, że wreszcie będziemy mogli kontynuować rozgrywki. Przede wszystkim dlatego, że system turniejowy jest kluczowy dla kompleksowego rozwoju zawodnika. WLLP daje możliwości do tego, by nasi piłkarze znaleźli się w innych warunkach, niż te które znają z treningów. Podczas meczów zawodnicy muszą być kreatywni i odważni. Z pewnością jest to duża frajda dla ekip z lokalizacji, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że najmłodsi będą wreszcie mogli spędzić aktywnie czas” – podsumowuje Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu

Do tej pory udało nam się zorganizować tylko jedną kolejkę rozgrywek dla grupy C, a mecze zostały rozegrane w Poznaniu, w Obornikach i w Przeźmierowie. Jeżeli interesuje Cię dokładny przebieg meczów, sprawdź zwycięzców pierwszej kolejki WLLP w tym artykule. Niestety nie każdy mógł cieszyć się turniejową atmosferą, reszta drużyn musiała obejść się ze smakiem i dopiero po trzech tygodniach mogą włączyć się od gry. Przypominamy, że grupa C i B2 walczy o mistrzostwo sezonu w swojej kategorii wiekowej i w czerwcu odbędą się Finały WLLP w Baranowie.

Kto zagra w ten weekend?

Już za kilka dni do rywalizacji przystąpią grupy A i B1. W weekend najmłodsze grupy będą mogły podnosić swoje piłkarskie umiejętności, a jednocześnie świetnie się bawić.

Sprawdź pełen harmonogram

To nie koniec piłkarskich emocji. Mecze piłkarskie również rozegrają grupy B2 i jedna z grup C.

,,Każda runda Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich jest dla nas czymś wyjątkowym. To na boisku widać, jak buduje się prawdziwy zespół, a rodzinna atmosfera nas nie opuszcza. Cieszę się, że zawodnicy motywują się do walki i walczą razem o najwyższe trofea, a tym samym o zgraną drużynę.”mówi Tomasz Karkoszka, Koordynator WLLP.

Sprawdź pełen harmonogram

Jakie zasady będą obowiązywać podczas turnieju?

Z racji sytuacji epidemiologicznej organizatorzy zadbają o środki dezynfekujące. Niestety wydarzenie musi odbyć się bez udziału kibiców. Jednak mimo wszystko trzymamy kciuki za każdego uczestnika rozgrywek i życzymy udanego, sportowego weekendu.

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies