(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

WLLP – podsumowanie II kolejki

wróć na stronę główną

Rekordy, rekordy, rekordy

Druga kolejka WLLP została rozegrana w 11 lokalizacjach Wielkopolski, a dokładniej w: Poznaniu, Przeźmierowie, Pogorzeli, Kościanie, Lesznie, Murowanej Goślinie, Pniewach, Kobylej Górze, Koninie, Baranowie i Rogoźnie. Dla niektórych naszych zawodników były to debiut podczas Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej. Mianowicie grupy A i B pierwszy raz przystąpiły do rywalizacji w tym sezonie. Nasi zawodnicy znów pokazali, że turnieje uwielbiają najbardziej, co może tylko potwierdzić wysoka frekwencja uczestników!

Do rywalizacji przystąpiło:

gr. A -  678 zawodników

gr. B1 -  550 zawodników

gr. B2 - 360 zawodników.

Liczby mówią same za siebie! Zdecydowanie ten weekend piłkarskich emocji zapamiętamy na długo zważywszy na frekwencję, ale też na rekordową liczbę goli, która padła podczas Ligi Marzeń!

-,,Bez wątpienia było to sportowe widowisko. Obserwowałem zmagania zawodników Akademii i cieszy mnie wysoki poziom akcji meczowych. Zawodnicy grają odważnie i nie brakuje im kreatywności. Każdy błąd tylko mobilizuje ich do dalszej gry. Co do najmłodszej grupy najbardziej cieszy mnie ich radość i szczery uśmiech na boisku. Mam nadzieję, że kolejne rozgrywki WLLP również będą mieć wysoką frekwencję, a organizacja turnieju odbędzie się bez zastrzeżeń, jak dotychczas.” – podsumowuje Tomasz Karkoszka, Koordynator WLLP.

Kiedy odbędzie się następna kolejka WLLP?

Kolejną rundę nasi zawodnicy rozegrają 8-9 maja. Mamy nadzieję, że kolejne rozgrywki przyniosą wiele sportowych emocji, a nasi zawodnicy będą zmobilizowani do walki. Tymczasem życzymy odpoczynku i regeneracji podczas weekendu majowego, by powrócić na boisku ze zdwojoną siłą!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies