Tabela WLLP APR Grupy B2 (2013-2014)

Msc. Pkt
1 Dąbrówka B2.1 (Pieczarka)
2 Świerczewo (Nowicki)
3 Wilda – (Przewoźny)
4 Starołęka (Nowicki)
5 Wilda drużyna ukraińska – (Shevchenko)
6 Dębiec (Michalak)
7 Dąbrówka B2.2 (Bartoszak)
Msc. Pkt
1 Luboń B2 (Bronikowski)
2 Skórzewo (Kostrzyński)
3 Plewiska (Tomczak)
Msc. Pkt
1 Poznań – Arena B2 (Musik)
2 Poznań – Grunwald B2.1 (Przybylski)
3 Poznań – Grunwald B2.2 (Zajko)
4 Poznań – Ogrody B2.1 (Kluza)
5 Poznań – Ogrody B2.2 (Kluza)
Msc. Pkt
1 Poznań – Strzeszyn (Sobczak, Dominiczak) 18
2 Rokietnica B2.1 (Cybulski, Andrzejewski) 15
3 Rokietnica B2.2 (Cybulski, Stańczyk) 3
4 Rokietnica B2.3 (Spychała)
5 Baranowo (Wiśniewski)
6 Lusówko (Wieczorek)
Msc. Pkt
1 Poznań – Naramowice B2 (Heliński)
2 Poznań – Piątkowo B2 (Jankowski)
3 Poznań – Winogrady B2.1 (Podgórny)
4 Poznań – Winogrady B2.2 (Kłosiński)
5 Poznań – Kosmonautów B2 (Magdziarz)
Msc. Pkt
1 Antoninek (Kaiser)
2 Malta (Sucharski)
3 Rataje (Bilicki)
4 Tulce (Żak)
5 Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski)
6 Antoninek B1 (Żak)
Msc. Pkt
1 Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk)
2 Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor)
3 Kamionki (Juraś)
4 Kórnik (Polański, Gruszka)
5 Szczodrzykowo (Jarota)
Msc. Pkt
1 Stęszew (Nowakowski)
2 Pecna (Szymański)
3 Mosina (J.Włodarczak)
4 Puszczykowo (Mazur)
5 Rogalin (J. Włodarczak)
Msc. Pkt
1 Koło (Mendyk)
2 Turek (Mikołajczyk)
3 Rychwał (Adamkiewicz)
4 Władysławów (Jesiołowski)
5 Słodków (Rosiak)
6 Ceków/Kamień (Derbich)
Msc. Pkt
1 Izbica Kujawska (Płachecki)
2 Topólka (Siwiński)
3 Grabów (Nowakowski)
Msc. Pkt
1 Krobia (Tomczak)
2 Kobylin (Lisiak)
3 Gostyń B2.2 (Sobkowiak)
4 Krotoszyn B2.1 (Parczyński, Nowak)
5 Poniec (Sobkowiak)
6 Pogorzela C (Robaszyński)
7 Krotoszyn B2.2 (Parczyński, Nowak)
Msc. Pkt
1 Gostyń B2.1 (Majchrzak)
2 Krobia (Tomczak)
3 Kobylin (Lisiak)
4 Gostyń Ladies (Majchrzak)
5 Pogorzela (Robaszyński)
Msc. Pkt
1 Konin Chorzeń (Czerwczak)
2 Ślesin (Płuciennik)
3 Konin V osiedle (Łęt)
4 Słupca (Rozmarynowski)
5 Konin SP15 (Matczak)
6 APR Ladies Konin (Galant)
Msc. Pkt
1 Kępno B2.1 (Żłobiński)
2 Kępno B2.2 (Maherowskyi)
3 Grabów nad Prosną (Krawczyk)
4 Brzeziny (Zmyślony)
5 Wieruszów (Grajerz)
Msc. Pkt
1 Leszno B2.1 (Mikołajczak)
2 Leszno B2.2/B2.3 (Kołodziejski)
3 Kościan (Skrzypczak)
4 Włoszakowice (Skrzypczak)
Msc. Pkt
1 Kutno (Kryska)
2 Krośniewice (Marciniak)
3 Dąbrowice (Kacprzak)
Msc. Pkt
1 Jarocin B2.1 (Węclewski)
2 Jarocin B2.2 (Grzelak)
3 Jarocin B2.3 (Matuszewski)
4 Pleszew (Biadała)
5 Wilkowyja (Patoka)
6 Kotlin (Taczała/Jankowiak)
Msc. Pkt
1 Kalisz B2.1 (Grabarek)
2 Kalisz B2.2 (Zapała)
3 Ostrów Wielkopolski (Kobza)
4 Chełmce (Zapała)
Msc. Pkt
1 Szamotuły B2.1 (Serwata)
2 Szamotuły B2.2 (Małolepszy)
3 Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk)
4 Obrzycko (Matz)
Msc. Pkt
1 Nowy Tomyśl (Kalemba)
2 Rakoniewice (Włodarczak)
3 Pszczew (Kurdykowski)
4 Pniewy (Kalemba)
5 Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot)
6 Opalenica (Fórmaniak)
Msc. Pkt
1 Rogoźno (Czarnecki)
2 Oborniki (Szczepski)
3 Murowana Goślina (Zakrzewicz)
4 Szamocin (Woźniak)
Msc. Pkt
1 Piła B2.1 (Śmiechowska)
2 Piła B2.2 (Nowotny)
3 Piła B2.3 (Nowakowski)
4 Wałcz (Nowotny)
5 Czarnków (Polak)
6 Krzyż (Fabiszak)
7 Wieleń (Szymczak)
8 Trzcianka B2.1 (Lewandowski)
9 Trzcianka B2.2 (Klimas)
10 APR Ladies Trzcianka (Kalupa)
Msc. Pkt
1 Swarzędz – Osiedle Mielrzyńskiego (Darmosz, Lewczuk)
2 Pobiedziska (Mazur)
3 Kostrzyn (Skarbiński)
4 Września (Skarbiński)
5 Zalasewo (Potrzebowski)