Tabela WLLP APR Grupy C (2011-2012)

Okręg – Landy

Msc. Pkt
1 Ślesin (Kwiatkowski) 12
2 Konin Chorzeń (Czerwczak) 9
3 Słupca (Rozmarynowski) 6
Msc. Pkt
1 Włoszakowice (Skrzypczak) 9
1 Krobia (Tomczak) 9
3 Leszno C2 (Bugzel) 1
3 Pogorzela (Robaszyński) 1
Msc. Pkt
1 Jarocin C1 (Grzelak, Andrzejewski) 6
2 Jarocin C2 (Smoliński) 6
3 Grabów nad Prosną (Krawczyk) 0
4 Brzeziny B2/C (Sobocki) 0
Msc. Pkt
1 Szamotuły C2 (Małolepszy) 9
2 Murowana Goślina (Rogalski) 3
3 Rogoźno (Czarnecki) 0
4 Obrzycko (Matz) 0
Msc. Pkt
1 Stęszew (Nowakowski) 9
2 Mosina (J.Włodarczak) 3
3 Puszczykowo (Mazur) 0
Msc. Pkt
1 Kórnik (Polański, Gruszka) 13
2 Gniezno (Witkowski/Ławniczak/Kasprzyk) 13
3 Kamionki (Juraś) 10
4 Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor) 6
Msc. Pkt
1 Krobia (Tomczak) 25
2 Pogorzela (Robaszyński) 18
3 Poniec (Sobkowiak) 7
3 Kobylin (Lisiak) 7
5 Gostyń (Sobkowiak) 3
Msc. Pkt
1 Jarocin C1 (Grzelak, Andrzejewski) 6
2 Jarocin C2 (Smoliński) 6
3 Pogorzela (Robaszyński) 3
4 Krotoszyn (Nowak, Kaj) 0
Msc. Pkt
1 Grabów nad Prosną (Krawczyk) 13
2 Brzeziny B2/C (Sobocki) 9
3 Kalisz C1 (Bryl) 7
4 Ostrów Wielkopolski (Kobza) 6
5 Kalisz C2 (Michalak) 0
6 Brzeziny C (Glapa) 0
7 Kępno (Muller) 0
Msc. Pkt
1 Szamotuły C2 (Małolepszy) 13
2 Obrzycko (Matz) 6
3 Oborniki (Pruszkowski) 5
3 Szamotuły C1 (Czerniak) 1
5 Chrzypsko Wielkie (Czerniak) 0
Msc. Pkt
1 Murowana Goślina (Rogalski) 15
2 Rogoźno (Czarnecki) 10
3 Szamocin (Woźniak) 4
Msc. Pkt
1 Koło (Mendyk)
2 Turek (Majkowski)
3 Władysławów (Jesiołowski)
4 Topólka (Siwiński)
5 Grabów (Nowakowski)
Msc. Pkt
1 Ślesin (Kwiatkowski) 12
2 Konin Chorzeń (Czerwczak) 9
3 Słupca (Rozmarynowski) 6
Msc. Pkt
1 Kutno (Kryska)
2 Krośniewice (Marciniak)
3 Dąbrowice (Kacprzak)
Msc. Pkt
1 Leszno C1 (Ratajczak) 3
2 Leszno C2 (Bugzel) 3
3 Włoszakowice (Skrzypczak) 3
Msc. Pkt
1 Nowy Tomyśl (Kalemba) 17
2 Pniewy (Kalemba) 15
3 Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot) 0
4 Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski) 0
5 Rakoniewice (D.Włodarczak) 0
Msc. Pkt
1 Piła (Nowakowski) 4
2 Wałcz C1 (Skuza) 4
3 Wałcz C2 (Nowotny) 0
4 Czarnków (Polak) 0
5 Wieleń (Szymczak) 0

Okręg – Poznań

Msc. Pkt
1 Dąbrówka (Pieczarka) 10
2 Skórzewo (Kucza) 4
3 Luboń (Bronikowski) 2

 

 

1 Poznań – Grunwald (Przybylski) 24
2 Poznań – Świerczewo (Nowicki) 7
3 Poznań – Starołęka (Nowicki) 6
4 Poznań – Arena (Cholewa) 4

 

Msc. Pkt
1 Plewiska (Ratajczak) 16
2 Poznań – Strzeszyn (Klimek) 7
3 Rokietnica (Spychała) 5
4 Baranowo (Reiss) 1

 

Msc. Pkt
1 Poznań – Dębiec (Przewoźny) 15
2 Szczepankowo (Kozłowski) 14
3 Poznań – Rataje (Bilicki) 4
4 Pobiedziska (Mazur) 0
5 Swarzędz – Centrum (Lewczuk) 0
6 Poznań – Wilda Ukraińska (Shevchenko) 0

 

 

Msc. Pkt
1 Poznań – Piątkowo (Turski) 8
2 Poznań – Naramowice (Heliński) 4
2 Poznań – Winogrady (Kłosiński) 4

Do Ekstraklasy trafią drużyny, które zajęły 1-2 miejsce w rundzie eliminacyjnej

Msc. Pkt

 

Msc. Pkt
1 Stęszew (Nowakowski) 9
2 Poznań – Grunwald (Przybylski) 6
3 Poznań – Świerczewo (Nowicki) 3
4 Mosina (J.Włodarczak) 0

 

Msc. Pkt
1 Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski) 7
2 Poznań – Dębiec (Przewoźny) 6
3 Dąbrówka (Pieczarka) 4
4 Skórzewo (Kostrzyński) 0

 

Msc.. Pkt
1 Plewiska (Ratajczak) 7
2 Poznań – Strzeszyn (Klimek) 7
3 Poznań – Piątkowo (Turski) 3
4 Poznań – Winogrady (Kłosiński) 0

Do Ekstraligi trafią drużyny które zajęły 3-4 miejsce w rundzie eliminacyjnej

Msc. Pkt
1
2
3

 

Msc. Pkt
1
2
3
4
Galeria