Terminarz WLLP AP REISSA Grup A

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Dębiec (Święcichowska, Kowalczyk)
Wilda (Święcichowska)
Świerczewo (Nowicki)
Starołęka (Nowicki)
Dąbrówka (Bartoszak)

I Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
I Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Luboń (Pawlak)
Skórzewo (Dziuba)
Plewiska (Łęgowski, Tomczak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Baranowo (Jerzyński, Foremski)
Rokietnica (Waliszewski)
Strzeszyn (Brodziak, Dominiczak)
Kiekrz (Wieczorek)
Lusówko (Rybicka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Arena (Kostrzyński)
Grunwald (Antkowiak)
Ogrody (Łęgowski, Kornaga)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Poznań – Winogrady (Magdziarz, Podgórny)
Poznan – Piątkowo (Kaiser)
Poznań – Kosmonautów (Ziętek)
Poznań – Naramowice (Bromka, Gniot)
Poznań – Umultowo (Załęski)
Poznań – PSS (Załęski, Heliński)

I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662
I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VI

Malta Polanka (Sucharski)
Antoninek (Żak)
Rataje – Armii Krajowej (Zakrzewicz)
Rataje – Jagiellońskie (Raniszewski)
Tulce (Cichy)
Szczepankowo (Siejka, Kozłowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska ( Nawracała, Kaczor)
Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Halaburda)
Szczodrzykowo (Jarota)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508 670 326
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508 670 326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Koło (Mirkiewicz)
Turek (Wysocka, Mikołajczyk)
Władysławów (Jesiołowski, Rosiak, Mendyk)
Słodków (Rosiak)
Rychwał (Adamkiewicz)
Ceków/Kamień – Derbich
Włocławek (Mirkiewicz, Kozowicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Izbica Kujawska (Płachecki)
Izbica Kujawska – Błenna (Nowakowski)
Topólka (Siwiński, Parecki)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin V-Osiedle (Łęt)
Konin – Chorzeń (Czerwczak)
Konin-Zatorze (Jańczak)
Konin SP15 (Jańczak)
Konin SP15 (Włodarczak)
Słupca (Rozmarynowski, Wiśny)
Ślesin (Płuciennik)
APR Ladies Konin (Łęt, Galant)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz – os. Majków (Drzewiecki)
Kalisz – os. Widok (Skoczylas)
Kępno (Górecki, Żurecki)
Grabów nad Prosną
Brzeziny (Przybył, Kostera)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Swarzędz
APR Pobiedziska
APR Kostrzyn
APR Września

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Puszczykowo (Basiński)
Mosina (Mazur)
Stęszew (Jasiewicz)
Pecna (Szymański)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Gostyń (Olejniczak, Szczepaniak)
Krobia (Adamczak)
Rawicz (Wawrzyniak, Musioł)

III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Krotoszyn (Nowak, Lewalska)
Pogorzela (Robaszyński)
Kobylin (Pachurka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno (Tomkowiak, Woźny)
Kościan (Jasiewicz, Dębski, Donat)
Włoszakowice (Skrzypczak, Mierzyńska)
Osieczna (Lasik)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin (Wasielewska, Gulcz)
Pleszew (Wróblewski, Biadała)
Kotlin (Taczała, Jankowiak)
Ostrów Wielkopolski (Krawczyk)
Wilkowyja (Porzucek, Patoka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły (Czerniak)
Chrzypsko Wielkie (Czerniak, Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)
Ostroróg (Cembrowicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Włodarczak, Hofman)
Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski)
Pniewy (Machaj)
Pniewy – Brody/Chełmno (Kalemba)
Pniewy – Nojewo (Machaj)
Grodzisk Wielkopolski (Bazarnik)
Wolsztyn (Ciesielski)
Opalenica (Bazarnik)
Trzciel (Stankowski)
Zbąszyń (Śliwa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno (Kalff, Czarnecki)
Oborniki (Pruszkowski, Ratajski,Iwanow)
Murowana Goślina (Rogalski, Kaźmierczak)
Szamocin (Woźniak)
Wągrowiec (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła (Niedzielski, Fiałka)
Wałcz (Skuza)
Czarnków (Raszewska)
Krzyż (Fabiszak)
Połajewo (Raszewska)
Wieleń (Szymczak)
Lubasz (Łukasiak)
Trzcianka (Mleczak, Kalupa)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria