Terminarz WLLP AP REISSA Grup B1

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Dębiec B1.1 (Różański)
Dębiec B1.2 (Kowalczyk)
Dębiec B1.3 (Różański)
Świerczewo (Nowicki)
Starołęka (Nowicki)
Dąbrówka (Bartoszak)
Dębiec SP21 (Nitka)

I Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Luboń (Bronikowski)
Skórzewo (Kostrzyński)
Plewiska (Tomczak)
Luboń SP1 (Biadała)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508 670 326
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508 670 326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Baranowo (Kaźmierczak)
Rokietnica (Cybulski, Rybicka)
Strzeszyn B2.1 (Brodziak)
Strzeszyn B2.2 (Dominiczak)
Lusówko (Wieczorek)
Napachanie (Waliszewski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Marcin Cybulski – 695121245

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Arena (Musik)
Grunwald B1.1 (Materna)
Grunwald B1.2 (Zajko)
Ogrody (Łęgowski)
Wilda (Przewoźny)

II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Winogrady B1.1 (Podgórny)
Winogrady B1.2 (Kłosiński)
Piątkowo B1.1 (Woźniak)
Piątkowo B1.2 (Jankowski)
Kosmonautów B1 (Magdziarz, Ziętek)
Naramowice B1.1 (Gniot)
Naramowice B1.2 (Bromka)
Umultowo (Załęski)
Poznań – PSS (Załęski, Heliński)
Suchy Las (Załęski)

I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662
I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IX

Malta Polanka (Sucharski)
Antoninek rep. 2017 (Żak)
Rataje (Raniszewski)
Tulce (Pietruszyński)
Szczepankowo B1.1 (Siejka)
Szczepankowo B1.2 (Kozłowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Tomasz Nawracała – 504098159
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Karol Łuczak – 695 577 473

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor)
Gniezno B1.1 (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Gniezno B1.2 (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Halaburda)
Szczodrzykowo (Jarota)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Puszczykowo (Sadowski)
Mosina (J. Włodarczak)
Stęszew (Jasiewicz)
Pecna (Szymański)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojtek Włodarczak – 533865618
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Adam Sworacki  – 506 839 814
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Swarzędz – Centrum (Potrzebowski)
Pobiedziska (Mazur)
Kostrzyn (Skarbiński)
Września (Skarbiński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Tomasz Nawracała – 504098159
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Michał Skarbiński – 788 281 796
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Koło B1.1 (Mirkiewicz)
Koło B1.2 (Kaczmarek)
Koło B1.3 (Grzelak)
Turek B1.1 (Wysocka)
Turek B1.2 (Mikołajczyk)
Władysławów (Jesiołowski)
Słodków (Rosiak)
Rychwał (Adamkiewicz)
Ceków/Kamień (Derbich)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Izbica Kujawska (Płachecki)
Topólka (Siwiński/Parecki)
Włocławek (Mirkiewicz, Kozowicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin V-Osiedle (Łęt)
Konin – Chorzeń (Czerwczak)
Konin-Zatorze (Jańczak)
Konin SP15 (Matczak)
Słupca (Rozmarynowski, Wyrozumialski)
Ślesin (Płuciennik)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Gostyń B1.1 (Sobkowiak)
Gostyń B1.2 (Olejniczak)
Krobia (Rolnik)
Poniec (Biernaczyk)
Rawicz (Wawrzyniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz B1.1 (Grabarek)
Kalisz B1.2 (Zapała)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Brzeziny (Sobocki)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kępno B1.1 (Muller)
Kępno B1.2 (Górecki)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)
Wieruszów (Grajerz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Krotoszyn (Lewalska)
Pogorzela
Kobylin (Wiśniewski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno B1.1/B1.4 (Mikołajczak)
Leszno B1.2 (Pujanek)
Leszno B1.3 (Matuszewski)
Kościan (Dębski)
Włoszakowice (Skrzypczak)
Osieczna (Lasik)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Anna Donat – 600521209
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Krystian Woźny – 506 699 200

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)

II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508 257 853
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Adam Cichacz – 605646562

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin B1.1 (Gulcz)
Jarocin B1.2 (Węclewski)
Pleszew (Wróblewski)
Kotlin (Taczała)
Wilkowyja (Porzucek, Patoka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Tomasz Zawada – 503 163 392
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Tomasz Zawada – 503 163 392

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły B1.1 (Małolepszy)
Szamotuły B1.2/B1.3 (Roszak)
Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)
Ostroróg (Cembrowicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Hofman)
Pszczew (Kurdykowski)
Pniewy (Machaj/Kalemba)
Grodzisk Wielkopolski (Bazarnik)
Wolsztyn (Drzewiecki)
Opalenica B1.1 (Fórmaniak)
Opalenica B1.2 (Adamczak)
Kamieniec (Brzeskot)
Trzciel (Stankowski)
Zbąszyń (Śliwa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno B1.1 (Kalff)
Rogoźno B1.2 (Czarnecki)
Oborniki B1.1 (Ratajski)
Oborniki B1.2 (Szczepski)
Murowana Goślina (Rogalski)
Szamocin (Woźniak)
Wągrowiec (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mariusz Łagiewka – 662 017 896

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła B1.1 (Fiałka)
Piła B1.2 (Lemański)
Wałcz (Skuza)
Czarnków (Raszewska)
Krzyż (Fabiszak)
Połajewo (Raszewska)
Wieleń (Szymczak)
Gębice (Jędraszczak)
Lubasz (Łukasiak)
Trzcianka (Lewandowski)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria
Galeria