Terminarz WLLP APR Grupa B1 Jesień 2023

Okręg poznański

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

GRUPA II

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

GRUPA II

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

GRUPA II

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

Grupa II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

LIGA MISTRZÓW

DYWIZJA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

DYWIZJA I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074
Grupa I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

DYWIZJA II

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

DYWIZJA II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074
Grupa II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

LIGA EUROPY

DYWIZJA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

DYWIZJA I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074
Grupa I
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

DYWIZJA II

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

DYWIZJA II
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

Okręgi Pozapoznańskie

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Koło
APR Turek
APR Władysławów
APR Słodków
APR Rychwał
APR Ceków

I Kolejka
Gospodarz: Koło, Boisko przy ul. Dąbrowskiego
Data: Sobota, 22.04.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Kamień, Boisko KS Kamień
Data: Sobota, 10.06.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
III Kolejka
Gospodarz: Koło, —
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

APR Izbica Kujawska
APR Topólka
APR Babiak

I Kolejka
Gospodarz: Koło, Boisko przy ul. Dąbrowskiego
Data: Sobota, 22.04.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Topólka, —
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz: Babiak, —
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Gostyń
APR Krobia
APR Poniec
APR Rawicz

I Kolejka
Gospodarz: Gostyń, ul. Słowackiego 59
Data: Niedziela, 16.04.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
II Kolejka
Gospodarz: Rawicz, ul. Spokojna 1A
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 14:00
Kontakt: Przemysław Wawrzyniak – 667142600
III Kolejka
Gospodarz: Krobia, Orlik, ul. Targowa 1
Data: Niedziela, 04.06.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Krotoszyn
APR Pogorzela
APR Kobylin

I Kolejka
Gospodarz: Krotoszyn, ul. Kołłątaja 1
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 8:45
Kontakt: Paulina Kobza – 798618187
II Kolejka
Gospodarz: Pogorzela, Orlik przy ul. Parkowa 7
Data: Niedziela, 14.05.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
III Kolejka
Gospodarz: Kobylin, Orlik, ul. 3 maja 9
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Leszno
APR Kościan
APR Włoszakowice
APR Osieczna

I Kolejka
Gospodarz: Leszno, APR Arena Leszno, Al. Jana Pawła II 10
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 9:45
Kontakt: Krystian Woźny – 506699200
II Kolejka
Gospodarz: Kościan, Orlik przy ul. Wyzwolenia 24
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Anna Donat – 600521209
III Kolejka
Gospodarz: Włoszakowice, Stadion Sokoła, ul. Kurpińskiego 18
Data: Sobota, 10.06.2023r.
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Przemysław Skrzypczak – 696007620

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Kutno
APR Krośniewice
APR Dąbrowice

I Kolejka
Gospodarz: Kutno, Orlik przy SP1, ul. Zamoyskiego 1
Data: Sobota, 22.04.2023
Zbiórka: 11:45
Kontakt: Adam Cichacz – 605646562
II Kolejka
Gospodarz: Krośniewice, Stadion Miejskie przy ul. Kolejowej
Data: Niedziela, 28.05.2023
Zbiórka: 12:00
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
III Kolejka
Gospodarz: Kutno,
Data: termin wkrótce
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Jarocin
APR Pleszew
APR Kalisz
APR Kotlin
APR Ostrów Wielkopolski
APR Kępno
APR Wieruszów

I Kolejka
Gospodarz: Pleszew, Boisko Sportowe Pleszew ul. Sportowa 4
Data: Niedziela, 14.05.2023
Zbiórka: 9:15
Kontakt: Tomasz Zawada – 503163392
II Kolejka
Gospodarz: Jarocin, JarocinSport, ul. Sportowa 6
Data: Sobota, 27.05.2023
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
III Kolejka
Gospodarz: Kalisz, —
Data: termin wkrótce
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Szamotuły
APR Chrzypsko Wielkie
APR Obrzycko
APR Ostroróg

I Kolejka
Gospodarz: Szamotuły, Orlik przy ul. Szczuczyńskiej
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
II Kolejka
Gospodarz: Obrzycko, ul. Kopernika 10
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
III Kolejka
Gospodarz: Szamotuły, Orlik przy ul. Szczuczyńskiej
Data: Niedziela, 04.06.2023r.
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Nowy Tomyśl
APR Rakoniewice
APR Pszczew
APR Pniewy
APR Grodzisk Wielkopolski
APR Wolsztyn
APR Opalenica
APR Kamieniec
APR Trzciel
APR Zbąszyń

I Kolejka
Gospodarz: Nowy Tomyśl, Boisko PZU, ul. Wypoczynkowa
Data: Sobota, 01.04.2023
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979
II Kolejka
Gospodarz: Nowy Tomyśl, Boisko PZU, ul. Wypoczynkowa
Data: Sobota, 27.05.2023
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979
III Kolejka
Gospodarz: Pniewy, ul. Konińska 9
Data: Sobota, 10.06.2023
Zbiórka: 14:00
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Konin V-Osiedle
APR Konin Chorzeń
APR Konin Zatorze
APR Konin SP15
APR Słupca
APR Ślesin

I Kolejka
Gospodarz: Konin Chorzeń, Orlik ul. Fikusowa 8
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Robert Łęt – 508670315
II Kolejka
Gospodarz: Słupca, ul. Gajowa 1
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Dawid Siwek – 693511490
III Kolejka
Gospodarz: Ślesin, ul. Żwirki i Wigury 55
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Rafał Płucennik – 601478003

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Rogoźno
APR Oborniki
APR Murowana Goślina
APR Wągrowiec
APR Szamocin

 

I Kolejka
Gospodarz: Murowana Goślina, ul. Kutrzeby 9
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 09:30
Kontakt:
Mariusz Łągiewka – 662017896
II Kolejka
Gospodarz: Oborniki, Orlik przy SP4 ul. Obrzycka 88
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792
III Kolejka
Gospodarz: Rogoźno, Orlik, ul. Seminarialna 16
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Artur Woźniak – 782705289

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Piła
APR Wałcz
APR Czarnków
APR Krzyż
APR Połajewo
APR Lubasz
APR Gębice
APR Wieleń
APR Trzcianka
APR Ujście

I Kolejka
Gospodarz: Piła, Orlik, ul. Podchorążych 10 (Akademia Nauk Stosowanych)
Data: Sobota, 01.04.2023
Zbiórka: 13:50
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
II Kolejka
Gospodarz: Trzcianka, Orlik przy ul. Staszica 8
Data: Sobota, 13.05.2023
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz: Czarnków, Orlik, ul. Chodzieska 29
Data: Sobota, 20.05.2023
Zbiórka: 13:50
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz: Wałcz, ul. Chłodna 12
Data: Niedziela, 28.05.2023
Zbiórka: 13:50
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria