Terminarz WLLP AP REISSA Grup C

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

GRUPA I

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Dąbrówka (Pieczarka)
Luboń (Bronikowski)
Plewiska (Ratajczak)
Skórzewo (Kostrzyński)

III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Baranowo (Reiss)
Poznań – Strzeszyn (Klimek)
Rokietnica (Spychała)

II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt:
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt:
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Poznań – Dębiec (Przewoźny)
Poznań – Grunwald (Przybylski)
Poznań – Starołęka (Nowicki)
Poznań – Świerczewo (Nowicki)
Poznań – Arena (Wilczyński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Poznań – Naramowice (Heliński)
Poznań – Piątkowo (Turski)
Poznań – Winogrady (Kłosiński)

I Kolejka
Gospodarz: Piątkowo – os. Bolesława Śmiałego 107
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
I Kolejka
Gospodarz: Piątkowo – os. Bolesława Śmiałego 107
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
I Kolejka
Gospodarz: Piątkowo – os. Bolesława Śmiałego 107
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski)
Poznań – Antoninek (Kaiser)
Poznań – Rataje (Bilicki)
Swarzędz – Centrum (Lewczuk)

II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt:
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt:
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska (Kaczor/Nawracała)
Gniezno (Witkowski/Ławniczak/Kasprzyk)
Kórnik (Polański/Gruszka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Gostyń (Sobkowiak)
Krobia (Tomczak)
Rawicz (Musioł)
Kobylin (Lisiak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Puszczykowo (Mazur)
Mosina (J.Włodarczak)
Stęszew (Nowakowski)

II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin C1 (Grzelak, Andrzejewski)
Jarocin C2 (Smoliński)
Krotoszyn (Nowak, Kaj)
Pogorzela (Robaszyński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz C1 (Bryl)
Kalisz C2 (Michalak)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Kępno (Muller)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły C1 (Czerniak)
Szamotuły C2 (Małolepszy)
Chrzypsko Wielkie (Czerniak)
Obrzycko (Matz)
Oborniki (Pruszkowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (D.Włodarczak)
Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot)
Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marta Tomczak – 510798979

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin V-Osiedle (Turek)
Konin Chorzeń (Czerwczak)
Słupca (Rozmarynowski)
Ślesin (Kwiatkowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Koło (Mendyk)
Turek (Majkowski)
Władysławów (Jesiołowski)
Topólka (Siwiński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno C1 (Ratajczak)
Leszno C2 (Bugzel)
Włoszakowice (Skrzypczak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno (Czarnecki)
Murowana Goślina (Rogalski)
Szamocin (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mariusz Łagiewka – 662017896
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Artur Woźniak – 782705289
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła (Nowakowski)
Wałcz C1 (Skuza)
Wałcz C2 (Nowotny)
Czarnków (Polak)
Krzyż (Fabiszak)
Wieleń (Szymczak)
Trzcianka (Hrynkiewicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116