Dzień Dziecka z WLLP!

Szykuje się niezwykle emocjonujący i pełen piłkarskich wrażeń weekend z WLLP w kategoriach A i B1. Najmłodsi zawodnicy po raz ostatni w tym sezonie zmierzą się ze sobą na boiskach w niecodziennej atmosferze —z okazji Dnia Dziecka. Co będzie się działo?

Ostatnie zmagania najmłodszych zawodników

Przed nami ostatnia kolejka piłkarskich zmagań w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich w kategoriach A i B1. Czeka nas weekend, który będzie obfitować w wiele emocji i atrakcji. Nasi zawodnicy od najmłodszych lat uczą są jak radzić sobie z boiskowymi sytuacjami, które bardzo często są emocjonujące dla każdego piłkarza. Warto jednak zaznaczyć, że w tych rocznikach wynik przechodzi na drugi plan — liczy się jedynie dobra zabawa w gronie kolegów i koleżanek z Akademii oraz kompleksowy rozwój.

WLLP pod znakiem Dnia Dziecka

Jak już wspomnieliśmy powyżej, zbliżający się weekend będzie wyjątkowy. Dziecięcym zmaganiom będą towarzyszyć zabawy i atrakcje zorganizowane z okazji Dnia Dziecka, który przypadł na czwartek tj. 1 czerwca. Co ciekawe, rozgrywki będą zorganizowane w nieco innej formie. Odbędzie się turniej, a drużyny zostaną podzielone na grupy, które będą grać o różnych godzinach. Uczestnicy Turnieju WLLP otrzymają medale oraz gadżety.

W sobotę zawodnicy z grup B1 zmierzą się ze sobą w Baranowie, a nasi najmłodsi piłkarze rozegrają swoją ostatnią kolejkę WLLP w niedzielę, na stadionie POSiR przy ulicy Harcerskiej. Weekend zapowiada się wspaniale!

Zachęcamy do polubienia fanpage’a Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich , aby być na bieżąco z newsami WLLP!