Poznaj WLLP!

WLLP, czyli Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska! Jest to Turniej, który polega na cotygodniowych rozgrywkach między lokalizacjami. Projekt integruje całą społeczność Akademii.

W turnieju bierze udział ponad 7 tysięcy zawodników, którzy na co dzień grają w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa i Akademii Piłkarskiej Falubaz. Drużyny rywalizują o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych. Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój umiejętności, ale zagwarantuje niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

Jaki jest cel Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej?

Integracja całej społeczności i indywidualny rozwój zawodnika

WLLP ma za zadanie integrację całej społeczności Akademii. Projekt ma na celu ukazanie, że mecz to wyzwanie, radość, ale również okazja do popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków, które zaprocentują w przyszłości. Taki charakter rozgrywek pozwala na to, by adepci byli odważni i nie bali się stawiać pierwszych kroków na boisku!

Podczas cotygodniowych rozgrywek adepci Akademii wspierają siebie nawzajem, dopingują drużynie, ale też uczą się zasady fair-play. WLLP, nazywana potocznie Ligą Marzeń – to rozgrywki, w których każdy zawodnik może poczuć satysfakcję i spełnienie!

Dobra zabawa

Biorąc udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich piszesz się na niezapomnianą moc prawdziwych emocji! Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego turnieju miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

To jak, grasz z nami?

Popularyzacja zdrowego stylu życia

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair- play.