W weekend rozegrały się przedostatnie mecze kategorii C w wiosennej edycji WLLP. Czerwcowe rozgrywki pokażą, kto znajdzie się w finale i pojedzie do Dolska! Emocje sięgają zenitu i pojawia się lekkie podenerwowanie, co można było zauważyć wśród zawodników podczas sobotnich i niedzielnych turniejów Ligii Marzeń.

Kto ma szanse awansować do Wielkiego Finału WLLP?

W tegorocznych rozgrywkach walka jest zacięta. Młodziki nie odpuszczali swoim przeciwnikom na murawie, co pozwoliło rozegrać bardzo dobre akcje. To jednak nie zniechęcało naszych zawodników! Obudzili w sobie zew walki!

Sprawdź, jak plasują się miejsca w tabelach:

Kat. C 

 

Frekwencja na medal

Zespoły drużyn kat. C licznie stawili się na boiskach lokalizacji, gdzie odbywały się mecze WLLP. Wszyscy przybyli z pozytywnym nastawieniem, chcąc osiągnąć jak najlepsze wyniki, aby zwiększyć swoje szanse na finał.

Okręg Poznań: 163 zawodników

Okręg Szamotuły: 43 zawodników

Okręg Kępno: 38 zawodników

Okręg Kalisz: 57 zawodników

Okręg Nowy Tomyśl: 59 zawodników

Jak wypadły weekendowe mecze kat. C?

,,Mecz decydujący o I miejscu oglądaliśmy z ogromnym biciem serca, zawodnicy raz po raz siadali, wstawali, chwytali się za głowę, czasem głośno wyrażali swoje opinie analizując sytuacje boiskowe.’’ – komentuje koordynator APR Obornik – Rafał Ratajski

,,Nasz zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Zapałę i Adama Wojtysia spisał się znakomicie kończąc turniej na wysokim , trzecim miejscu, co jest dobrą motywacją do pracy, finał już zbliża się wielkimi krokami!” – odpowiada koordynator APR Kalisz – Bartłomiej Gałuszka

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się sytuacja naszych drużyn. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników i życzymy samych goli! Już za tydzień spotykamy się z Orlikami na również przedostatnich rozgrywkach WLLP.

Nie zapomnij polubić nas na fanpage’u – Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam znajdziesz newsy z WLLP oraz relacje trenerów.