Za nami ostatnia kolejka grupy C w Lidze Marzeń! Adepci Akademii z roczników 2010-2011 podjęli rywalizację w czterech regionach: poznańskim, jarocińskim, szamotulskim oraz konińskim. Rywalizacja Młodzików odbyła się w zmiennej, jesiennej pogodzie jednak nie ostudziło to piłkarskiej atmosfery.

Ostatnie spotkanie jesiennej kolejki

Dla Młodzików rywalizujących w ramach grupy C, szczególnie ważny jest każdy gol oraz wygrana. Wszystko za sprawą wiosennych finałów w Dolsku, do których mogą zakwalifikować się tylko najlepsi z najlepszych! Jesienna kolejka również wlicza się w ogólną klasyfikację punktową i sumuje z wiosenną kolejką.

Relacje trenerów

„Jestem bardzo zadowolony z frekwencji, jaką miałem w mojej drużynie! Z Akademii Piłkarskiej Reissa Arena Poznań wystawiłem dwa zespoły, ponieważ dysponowałem ponad dwudziestoma zawodnikami. Każda z drużyn rozegrała po cztery spotkania. Uważam, że mecze były na naprawdę wysokim poziomie, jednak wynik nie liczył się dla mnie najbardziej. Schematy gry, nad którymi pracowaliśmy na treningach były praktycznie w stu procentach przełożone na boisko. Widzę ogromny potencjał w moich zawodnikach. Pracuje z nimi dopiero dwa tygodnie, a nasza praca już pokazuje pierwsze efekty”mówi Patryk Wesołowski, trener Areny Poznań.

„Każdy uczestnik rozgrywek może sprawdzić swoje umiejętności na tle rywali z różnych stron regionów, a jednocześnie walczy o awans do czerwcowych finałów WLLP w Dolsku. Tutaj zawiązuję się przyjaźnie w zespole i otwiera się okno do piłkarskiej kariery, gdyż wyróżniający się zawodnicy otrzymują możliwość dalszego rozwoju w strukturach reprezentacyjnych klubu czy naszych klasach sportowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Okazję do występu w meczu o stawkę otrzymuje każde dziecko z lokalizacji, a udział w zawodach dodaje im siły na kolejne treningi, aby w kolejnej kolejce zaprezentować się z jeszcze lepszej strony.” komentuje Tomasz Woźniak z Kościana.

Bądź na bieżąco!

Duża część relacji z meczów rozgrywanych w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich znajduje się na naszych fanpageu facebookowym. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się zdjęciami meczowymi Twojego zawodnika, konkursami oraz przedwczesnymi newsami!