Wielkopolsko – Lubuskie Ligi  Piłkarskie to potężna dawka piłkarskich emocji i endorfin. Każdy turniej powoduje, że nie możemy doczekać się kolejnych zmagań. A co czeka nas w następnym tygodniu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, które okręgi będą rozgrywały mecze WLLP!

Już za kilka dni do piłkarskich zmagań przystąpią zawodnicy z kategorii A i B1.  To najmłodsze kategorie wiekowe w pomarańczowych szeregach. Adepci będą rozgrywać mecze w sobotę i niedzielę.

Okręg Poznański

Do rywalizacji w tym okręgu przystąpiło 16 drużyn – 4 grupy po 4 drużyny.  Najlepszymi zespołami okazały się: Poznań Winogrady, Poznań Grunwald, Poznań Naramowice, Poznań Dębiec. Sprawdź pełną tabelę.

Okręg Szamociński

Do rywalizacji w tym okręgu przystąpiło 8 drużyn. Pierwsze miejsce w grupie zajęły APR Szamotuły, na drugiej lokacie znalazła się Murowana Goślina, a trzecie miejsce przypadły zespołowi z Obornik. Każda ekipa wykazała się duchem walki i pełną mobilizacją! Zobacz tabelę.

Poznaj wyróżnionych zawodników!

Podczas turnieju przyznano wyróżnienia dla młodych piłkarzy oraz wybrano zawodnika turnieju.

Najlepsi gracze:

Grzegorz Nowak – Szamotuły

Kirill Ostapov – Grunwald

Dawid Bajer – Grunwald

Olaf Jesioniowski – Dębiec

Nikodem Jędrysiak – Rokietnica (zawodnik turnieju)

Dawid Lorenz – Luboń

Adam Płoszajczak – Strzeszyn

Kacper Kaczkowski – Szczepankowo

Wielkopolskie – Lubuskie Ligi Piłkarskie to okazja do dobrej zabawy , ale również do rozwoju swoich piłkarskich umiejętności. W tej edycji wyróżniający się zawodnicy dostają zaproszenia na treningi projektu Indywidualnych Fundamentów Gry, dzięki czemu mogą kompleksowo szkolić swój piłkarski fach. Turniej to dobra inicjatywa na to, by sprawdzić swoją formę w warunkach meczowychkomentuje Bartosz Kubaszewski, koordynator projektu Indywidualne Fundamenty Gry.

Ponad 100 zawodników rozegrało piłkarskie spotkania!

W okręgu Szamotulskim w turnieju wzięło udział ponad 50 zawodników, a w poznańskim do futbolowych zmagań przystąpiło 146 adeptów. Cieszymy się, że dzieci chcą aktywnie spędzać weekend i cieszyć się grą!

W najbliższy weekend moc piłkarskich wrażeń czeka najmłodszą kategorię wiekową, czyli A i B1. Więcej informacji znajdziesz w tym artykule.

Trzymamy mocno kciuki!