Terminarz WLLP AP REISSA Grup B2

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Dębiec (Michalak)
Starołęka (Nowicki)
Świerczewo (Nowicki)
Wilda – (Przewoźny)
Wilda drużyna ukraińska – (Shevchenko)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Skórzewo (Kucza)
Plewiska (Tomczak)
Dąbrówka B2.1 (Pieczarka)
Dąbrówka B2.2 (Bartoszak)
Luboń B2 (Bronikowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kubiak – 511076451
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kubiak – 511076451
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kubiak – 511076451

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Poznań – Arena B2 (Musik)
Poznań – Grunwald B2.1 (Przybylski)
Poznań – Grunwald B2.2 (Zajko)
Poznań – Ogrody B2.1 (Kluza)
Poznań – Ogrody B2.2 (Kluza)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Poznań – Strzeszyn (Sobczak, Dominiczak)
Rokietnica B2.1 (Cybulski, Andrzejewski)
Rokietnica B2.2 (Cybulski, Stańczyk)
Rokietnica B2.3 (Spychała)
Baranowo (Wiśniewski)
Lusówko (Wieczorek)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695 121 245
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695 121 245
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695 121 245

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Poznań – Naramowice B2 (Heliński)
Poznań – Piątkowo B2 (Jankowski)
Poznań – Winogrady B2 (Kłosiński, Podgórny)
Poznań – Kosmonautów B2 (Magdziarz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VI

Antoninek (Kaiser)
Malta (Sucharski)
Rataje (Bilicki)
Tulce (Żak)
Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski)
Antoninek B1 (Żak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor)
Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk)
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Polański, Gruszka)
Szczodrzykowo (Jarota)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Radosław Witkowski – 519 400 074
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Radosław Witkowski – 519 400 074

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Swarzędz – Osiedle Mielrzyńskiego (Darmosz, Lewczuk)
Pobiedziska (Mazur)
Kostrzyn (Skarbiński)
Września (Skarbiński)
Zalasewo (Potrzebowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Tomasz Nawracała – 519840819
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Michał Skarbiński – 788 281 796
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Michał Skarbiński – 788 281 796

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Puszczykowo (Mazur)
Mosina (J.Włodarczak)
Stęszew (Nowakowski)
Pecna (Szymański)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Koło (Mendyk)
Turek (Mikołajczyk)
Rychwał (Adamkiewicz)
Władysławów (Jesiołowski)
Słodków (Rosiak)
Ceków/Kamień (Derbich)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Izbica Kujawska (Płachecki)
Topólka (Siwiński)
Włocławek

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin V osiedle (Łęt)
Konin Chorzeń (Czerwczak)
Konin SP15 (Matczak)
Słupca (Rozmarynowski)
Ślesin (Płuciennik)
APR Ladies Konin (Kalupa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Gostyń B2.1 (Majchrzak)
Krobia (Tomczak)
Kobylin (Lisiak)
Gostyń Ladies (Majchrzak)
Krotoszyn B2.1/B2.2 (Parczyński, Nowak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
II  Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno B2.1 (Mikołajczak)
Leszno B2.2/B2.3 (Kołodziejski)
Kościan (Skrzypczak)
Włoszakowice (Skrzypczak)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)
Rawicz (Musioł)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Krystian Woźny – 506699200
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Anna Donat – 600 521 209
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Przemysław Skrzypczak – 696007620

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)
Grabów (Nowakowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin B2.1 (Węclewski)
Jarocin B2.2 (Grzelak)
Jarocin B2.3 (Matuszewski)
Pleszew (Biadała)
Wilkowyja (Patoka)
Kotlin (Taczała/Jankowiak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz B2.1 (Grabarek)
Kalisz B2.2 (Zapała)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Chełmce (Zapała)
Brzeziny (Sobocki)
Brzeziny (Glapa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kępno B2.1 (Żłobiński)
Kępno B2.2 (Maherowskyi)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)
Wieruszów (Grajerz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Grajerz – 696 080 274
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Grajerz – 696 080 274
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły B2.1 (Serwata)
Szamotuły B2.2 (Małolepszy)
Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Włodarczak)
Pszczew (Kurdykowski)
Pniewy (Kalemba)
Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot)
Opalenica (Fórmaniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno (Czarnecki)
Oborniki (Szczepski)
Murowana Goślina (Zakrzewicz)
Szamocin (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Artur Woźniak – 782705289
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Rafał Ratajski – 606403792

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła B2.1 (Śmiechowska)
Piła B2.2 (Nowotny)
Piła B2.3 (Nowakowski)
Wałcz (Nowotny)
Czarnków (Polak)
Krzyż (Fabiszak)
Wieleń (Szymczak)
Trzcianka B2.1 (Lewandowski)
Trzcianka B2.2 (Klimas)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria