Przed nami weekend. Co to oznacza? Ruszają kolejne rozgrywki WLLP! W sobotę i niedzielę 26-27.03. będziemy mogli kibicować zawodnikom APR kategorii B2! Orliki przygotowywali się od tygodni do tych rozgrywek, więc jesteśmy pewni, że staną na wysokości swojego zadania! Rozgrywki Ligi Marzeń to wspaniały czas, zarówno dla małego sportowca, jak i dla rodzica.

ORLIK POD LUPĄ

Kategoria wiekowa B2 to zawodnicy z roczników 2011 – 2012. Młodzi piłkarze wyróżniają się tym, że wzrasta ich zainteresowanie piłką nożną. Mali sportowcy zaczynają współpracować ze sobą i przewidywać zagrania przeciwnika. Nadal turniej jest dla nich świetną rozgrywką, jednak liczą się z wynikiem meczu, a także ze swoimi możliwościami. Orliki w tym wieku bardzo szybko się rozwijają i są chętni, żeby zgłębiać swoją wiedzę na temat futbolu. Podczas turnieju WLLP kat. B2 gra na całym boisku systemem 6 + bramkarz.

,,WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR!”

Powitaliśmy astronomiczną wiosnę, jednak trzeba pamiętać, że pogoda może być złudna. Jak przygotować dziecko na rozgrywki? Przede wszystkim należy dostosować ubiór do pogody i zadbać o garderobę tak, aby dziecko mogło zdjąć odzież wierzchnią, kiedy rozgrzeje organizm. Weekend zapowiada się bardzo ciepły, ale warto zabrać ze sobą coś cieplejszego. Idealnym rozwiązaniem może okazać się odzież termoaktywna, założona pod spodenki czy koszulkę lub przewiewna bluza piłkarska, którą będzie można łatwo i szybko zdjąć. O czym jeszcze należy pamiętać, przygotowując się do WLLP? O wodzie! Pamiętaj, że nawodnienie organizmu to podstawa dla piłkarza!

JAKIE OKRĘGI ZAGRAJĄ W TEN WEEKEND?

Poniżej zamieszczamy listę okręgów, które zmierzą swoje siły w najbliższą sobotę i niedzielę. Do każdego okręgu należy kilka lokalizacji, które będą grały o różnych godzinach.  Sprawdź dokładnie datę i godzinę lub zapytaj o szczegóły  trenera.

SOBOTA 25.03:

Okręg Poznań

Okręg Szamotuły

Okręg Oborniki

Okręg Baranowo

Okręg Gniezno

Okręg Kępno

Okręg Gostyń

NIEDZIELA 26.03:

Okręg Poznań

Okręg Leszno

WLLP to wspaniała okazja do nauki i zabawy. Dziecko uczy się współpracy ze swoimi rówieśnikami, a także nabywa pewności siebie i decyzyjności na boisku. Warto wspierać pasję swojego dziecka i wspólnie z nim brać udział w turnieju Ligi Marzeń! Trzymamy kciuki za wszystkie drużyny!

Polub nasz fanpage Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam znajdziesz  fotorelacje z turniejów!