Weekend już na horyzoncie, a w Akademii trwają gorące przygotowania do turniejów kategorii A i B1. Adepci naszego Klubu uwielbiają rozgrywki WLLP, gdyż mogą wreszcie poczuć piłkarskie emocje i spróbować swoich sił na murawie. Grupy A i B1 nie grają o puchar ani miejsce na podium, dlatego w najbliższą sobotę i niedzielę liczy się dla nas tylko zabawa!

Dlaczego Twoje dziecko powinno wziąć udział w WLLP?

Projekt WLLP został przygotowany w celu promowania aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Podczas turniejów zawodnicy uczą się wartości, jak gry fair play, czy szacunku do Akademii i swoich współzawodników.

Czym różni się kat. A od B1?

Podczas rozgrywek WLLP skrzaty grają systemem 2×2 lub 3×3 z wykorzystaniem bramek namiotowych, natomiast zawodnicy kat. B1 grają systemem 4 +1(bramkarz), tworząc prawdziwe mecze. Dla obu grup liczy się zabawa i integracja, a także budowanie pewności siebie na boisku.

Jakie okręgi zagrają w ten weekend?

Poniżej zamieszczamy listę okręgów, które zagrają w sobotę i niedzielę.  Do każdego okręgu należy kilka lokalizacji, które będą grały o różnych godzinach.  Sprawdź dokładnie datę i godzinę lub zapytaj o szczegóły trenera lokalizacji, w której gra Twoja pociecha!

KATEGORIA A
Sobota 02.04.2022:
Niedziela 3.04.2022:
KATEGORIA B
Sobota 02.04.2022:
Niedziela 3.04.2022:

Mamy nadzieję , że pogoda nam dopisze, choć wiemy, że może być różnie, w końcu ,,kwiecień plecień, co przeplata trochę zimy, trochę lata”. Zawodnicy WLLP są na to przygotowani!

Polub nasz fanpage Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam znajdziesz  fotorelacje z turniejów!