Wielkimi krokami zbliża się Euro 2024, na które czeka wielu kibiców piłkarskich na Starym Kontynencie. Z tej okazji powstał turniej Mini Euro by WLLP, który będzie przedsmakiem Mistrzostw Europy. Bądźcie z nami i dajcie ponieść się europejskiemu dopingowi!

Grafika Mini Euro przedstawiająca trzech chłopców ubranych w strój reprezentacji Polski

Czym jest Mini Euro by WLLP?

Mini Euro by WLLP to nic innego jak seria spotkań, dzięki którym mali zawodnicy oraz ich rodziny przygotują się do kibicowania ulubionym drużynom narodowym. Turniej ma również na celu propagować sport oraz zdrowe nawyki, a także rywalizację zgodną z duchem fair play od najmłodszych lat. Bądźcie z nami i dajcie ponieść się europejskiemu kibicowaniu!

Jakie drużyny zagrają w Mini Euro by WLLP?

Turniej z cyklu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich rozegrany zostanie w najmłodszych grupach wiekowych, czyli A i B1. Niestety, nie każda lokalizacja będzie mogła wziąć udział w tych rozgrywkach – przygotowane są one dla wybranych zespołów.

Gdzie i kiedy zostanie rozegrany turniej?

Pierwszy turniej (czyli dla kategorii B1) zostanie rozegrany w weekend 8-9 czerwca na boisku w Baranowie. Obiekt sportowy mieści się przy ulicy Wypoczynkowej 94. Jest to orlik przy hali OSIR.
Drugi turniej (kategoria A) będzie mieć miejsce na APR Arena Dębiec. Nowoczesne boisko mieści się na przy ulicy Łozowej 77, tuż nieopodal Szkoły Podstawowej Uni-Terra. Turniej zostanie rozegrany w sobotę 15 czerwca.