W najbliższy weekend odbędzie się druga kolejka WLLP w kategoriach Skrzatów i Żaków, dla których najważniejsze jest obycie z piłką oraz zabawa połączona z integracją. Do zobaczenia na boiskach!

Obycie z piłką ponad wszystko

W najmłodszych grupach nie stawiamy nacisku na wyniki i indywidualne rezultaty zawodników. W kategoriach A i B1 liczy się przede wszystkim nauka zespołowej gry w piłkę nożną oraz inteGRAcja z kolegami z zespołu.

Nauka kluczowych aspektów gry poprzez mecze

Misją Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich w najmłodszych grupach wiekowych jest kompleksowa nauka rozgrywania spotkań w przyjemnej atmosferze zgodnej z duchem rywalizacji fair play. Dzięki wczesnemu przyzwyczajeniu się do piłki przy nodze oraz presji powodowanej spotkaniami najmłodsi piłkarze rozwijają się w zawrotnym tempie – nie ma nic lepszego niż nauka poprzez mecze!

Wiosenna inteGRAcja WLLP – uśmiech na miarę pucharu świata

Rozgrywki WLLP są bardzo ważne i dzięki nim zawodnicy biorący udział uczą się szacunku do drugiej osoby, a także poznają nowych kolegów z boisk, z którymi mogą się niedługo spotkać w Szkołach Mistrzostwa Sportowego lub podczas meczów. W najmłodszych grupach stawiamy duży nacisk na przekazywanie odpowiednich wartości najmłodszym graczom, ponieważ to sprawi, że nie tylko będą lepszymi zawodnikami, lecz także ludźmi. Podczas spotkań Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich jest dla nas ważny uśmiech młodych piłkarzy.

Nauka gry w piłkę nożną poprzez uśmiech i przyjazną atmosferę.

Gdzie zostaną rozegrane mecze drugiej serii spotkań WLLP w kategoriach A i B1?

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich rozgrywane są na wielu boiskach w województwie wielkopolskim oraz lubuskim. Druga kolejka kategorii A/B1 zostanie rozegrana m.in. w Słupcy, na poznańskim Dębcu, Obornikach oraz w Obrzycku.