W najbliższy weekend zostanie rozegrana druga kolejka rozgrywek WLLP w kategorii B2. Zajęcie pierwszego miejsca jest bardzo ważne, ponieważ tylko pierwsze drużyny z każdej z grup awansuje do Wielkiego Finału. Zostały również wprowadzone niewielkie zmiany w rozstrzygnięciu promocji.

Awans do Wielkiego Finału WLLP tylko dla jednej drużyny z grupy

O awans do Wielkiego Finału drużyny będą walczyć do ostatniej kolejki. Zespół liderujący ma największe szanse na promocje, ale w niektórych przypadkach zadecyduje o tym baraż.

Baraż drogą do finału dla wielu drużyn

Kwestia awansu do Wielkiego Finału WLLP stała się jeszcze atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. W kategorii B2 o promocji zadecydować ma mecz barażowy rozgrywany pomiędzy zwycięzcą grupy podczas rundy jesiennej a zwycięzcą grupy podczas rundy wiosennej.

W przypadku, jeśli drużyna wygrała grupę w obu rundach, to będzie miała zapewniony awans do Wielkiego Finału bez rozgrywania meczu barażowego.

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie pod znakiem majówkowego odpoczynku

Najbliższa kolejka Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to ostatnie starcia przed weekendem majowym, który pozwoli naszym zawodnikom naładować baterie. W sobotę oraz niedzielę (kolejno 4 i 5 maja) nie zostaną rozegrane mecze w ramach WLLP, co niestety jest dla nas przykrą wiadomością.

Sprawdźcie, kiedy rozegramy kolejną kolejkę.

Gdzie zostaną rozegrane mecze drugiej serii spotkań WLLP w kategorii B2?

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich rozgrywane są na wielu boiskach w województwie wielkopolskim oraz lubuskim. Druga kolejka kategorii B2 zostanie rozegrana m.in. w Szamotułach, na poznańskim Dębcu, Gostyniu oraz w Kaliszu.

Konkurs „Zdjęcie kolejki” – nowość w WLLP

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to nie tylko rywalizacja i „łapanie” doświadczenia podczas spotkań, ale także integracja!

Trwa konkurs na zdjęcie kolejki! Co kolejkę zostanie wybrana najlepsza fotografia turnieju, a zwycięzca otrzyma koszulkę wybranej Akademii!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj