W najbliższy weekend zostanie rozegrana druga kolejka rozgrywek WLLP w kategorii C. Niektóre ekipy po tej kolejce będą pewne awansu do Ekstraklasy, w której zmierzą się o promocję do Wielkiego Finału. Kto będzie pewny gry ligę wyżej? Tego dowiemy się już w ten weekend!

Kto awansuje do Ekstraklasy WLLP?

Druga seria gier Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich w kategorii C może dla kilku drużyn okazać się kolejką o wszystko. Najbliższy weekend może rozstrzygnąć nam sytuację wielu zespołów, ale to nie oznacza, że ostatnia kolejka będzie „o pietruszkę”.

Po tej kolejce swój awans mogą zapieczętować zawodnicy z Grunwaldu, Pogorzeli, Krobi,  Szczepankowa, Szamotuł, Murowanej Gośliny oraz Dębca.

Jeśli wszystko pójdzie po myśli powyższych drużyn, to zawodnicy będą mogli się cieszyć z awansu już w niedzielę!

Wiosenna InteGRAcja w stylu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to nie tylko walka o awans do Wielkiego Finału i o końcowy triumf, lecz także doskonały sposób na integrację pomiędzy różnymi lokalizacjami. Dlaczego jest to tak ważne? Odpowiednie szkolenie to nie tylko wysokiej jakości treningi, ale również dobra atmosfera. Taka integracja uczy przede wszystkim szacunku do rywala.

Podczas rozgrywek WLLP stawiamy na naukę gry, a także dobrą atmosferę wolną od presji.

Gdzie zostaną rozegrane mecze trzeciej serii spotkań WLLP?

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich rozgrywane są na wielu boiskach w województwie wielkopolskim oraz lubuskim. Pierwsza kolejka kategorii C zostanie rozegrana m.in. w Kaliszu, na poznańskim Grunwaldzie, Nowym Tomyślu oraz w Środzie Wlkp.
Dokładny terminarz znajdą Państwo poniżej.

Konkurs „Zdjęcie kolejki” – nowość w WLLP

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to nie tylko rywalizacja i „łapanie” doświadczenia podczas spotkań, ale także integracja!

Trwa konkurs na zdjęcie kolejki! Co kolejkę zostanie wybrana najlepsza fotografia turnieju, a zwycięzca otrzyma koszulkę wybranej Akademii!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj