W ubiegły weekend zakończyły się rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich Tegoroczne jesienne turnieje przyniosły wiele radości naszym zawodnikom oraz trenerom, którzy już zaczynają wyczekiwać wiosennych meczów WLLP.

Frekwencja na medal

Podczas tegorocznych rozgrywek Ligi Marzeń udział wzięło ponad 8 tysięcy zawodników z 22 okręgów Akademii Piłkarskiej Reissa, 2 okręgów Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz 1 okręgu Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów.

,,W tym roku frekwencja na WLLP przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Zawodnicy, nawet pomimo niepogody, pojawiali się licznie na turniejach. Młodzi zawodnicy byli bardzo zaangażowani i zmotywowani! Na treningach ciężko ćwiczyli, dzięki temu szybko przenosili efekty swojej pracy na boisko. WLLP to naprawdę świetna okazja, żeby zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami i tym samym sprawdzić swoje możliwości i umiejętności. Napawa nas dumą fakt, że nasi zawodnicy tak chętnie biorą udział w rozgrywkach.” – komentuje koordynator WLLP – Maciej Magdziarz.

,,WLLP w Akademii Piłkarskiej Falubaz cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nasi zawodnicy uwielbiają piłkarską rywalizację oraz turniejową atmosferę! Piłkarze AP Falubaz nieraz pokazali, że regularne treningi w Akademii, zaangażowanie i chęć rozwoju może przynieść niesamowite efekty! Nie zawsze liczy się wynik, o czym doskonale wiedzą najmłodsi zawodnicy, a właśnie dobra zabawa i zapoznanie się z zasadami futbolu. komentuje to koordynator WLLP – Mariusz Karpiński.

Mistrzowie jesieni 2023

W tym roku zostaną opublikowani najlepsi z najlepszych, czyli te drużyny, które zdobyły przewagę punktową w tabeli. Wkrótce na naszym fanpage’u opublikujemy pełną listę wszystkich drużyn, które wykazały ogromne zaangażowanie oraz świetnie zaprezentowały swoje umiejętności podczas tegorocznych rozgrywek WLLP, a zwieńczeniem ich piłkarskich zmagań jest zdobycie tytułu Mistrza Jesieni WLLP 2023. Tym samym zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie, aby być na bieżąco z turniejowymi newsami.

Kiedy powrócą Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie?

Rozgrywki Ligi Marzeń powrócą w marcu 2024 r. w wiosennej edycji i zostaną zakończone Wielkim Finałem w czerwcu w Dolsku. Termin rozpoczęcia WLLP oraz szczegółowy harmonogram meczów zostanie podany na początku nowego roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, trenerom oraz organizatorom za ogromne zaangażowanie przy organizacji tegorocznych kolejek WLLP! Tym samym składamy ogromne podziękowania naszemu partnerowi budowlanemu – Schüco Polska, wspólnie możemy otwierać okno na piłkarską karierę naszych młodych piłkarzy.