Młodzi zawodnicy z kategorii wiekowych B2 pokazali kolejny raz, że niedługo będą podbijać piłkarski świat! Trenerzy zauważyli kilka prawdziwych diamentów, którzy już odnoszą na boisku ogromne sukcesy. To był weekend pełen fantastycznych emocji i wrażeń, z pewnością nikt nie nudził się, nawet na trybunach. Rodzice gorąco kibicowali swoim młodym sportowcom, co jeszcze bardziej podnosiło powagę i wielkość rozgrywek WLLP. W końcu do finału został miesiąc, a więc najwyższy czas, aby podsumować wyniki tabel turniejów Ligii Marzeń.

Kto z kat. B2 plasuje się najwyżej?

Na naszej stronie każdy okręg ma opracowaną własną tabelę wyników, wystarczy wybrać odpowiedni okręg, w którym znajduje się lokalizacja APR, do której uczęszcza Twoje dziecko, a dzięki temu sprawdzisz aktualne miejsce, jakie zajmuje drużyna oraz ilość punktów.

Sprawdź tabelę kat. B2

 

Nie tylko duchem!

Podczas weekendowych rozgrywek ducha walki można było poczuć, a nawet zobaczyć we wszystkich świetnych akcjach, które rozegrali młodzi zawodnicy. Turnieje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a tym samym bardzo dobrą frekwencją, co napawa dumą koordynatorów i trenerów WLLP!

Okręg Poznań: 165 zawodników

Okręg Szamotuły: 44 zawodników

Okręg Oborniki 33 zawodników

Okręg Baranowo:43 zawodników

Okręg Leszno: 34 zawodników

Kiedy finał WLLP?

Ostatnie rozgrywki kat. B2 odbędą się 4-5.06. i te mecze będą decydujące o tym, kto znajdzie się w Wielkim Finale WLLP i pojedzie 26 czerwca na turnieje do Dolska. Nasi trenerzy przez najbliższy tydzień będą dokładać wszelkich starań , aby młodzi piłkarze fizycznie i psychicznie byli gotowi rozegrać ostatnie mecze przed finałem w jak najlepszym stylu!

Czy wygramy, czy przegramy – my się nigdy nie poddamy!

Piłkarze z kat. B2 oraz C grają o uczestnictwo w finale, jednak należy pamiętać, że dewizą przyświecającą projektowi WLLP jest rozwój umiejętności i dobra zabawa! Młode Orliki w trakcie tej edycji WLLP pokazali nieraz, że piłka nożna jest ich pasją i są zmotywowani, żeby szkolić się dalej – i to jest dla nas ogromną satysfakcją i wygraną.

Orliki trzymamy za Was kciuki!

Nie zapomnij polubić nas na fanpage’u – Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam znajdziesz newsy z WLLP oraz relacje trenerów.