Nadszedł czas na naszych najmłodszych zawodników Akademii! W najbliższy weekend to oni będą mieli szansę wykazać się na boisku. Rozgrywki Skrzatów i Żaków są zawsze bardzo ekscytujące, gdyż mali piłkarze z ogromną motywacją i zaangażowaniem biorą udział w Lidze Marzeń. Już nie możemy się doczekać!

Gol za golem!

Zawodnicy turnieju z kategorii wiekowych A i B1 nie rywalizują o punkty, dlatego dla nich liczy się dobra zabawa i jak największa ilość zaliczonych goli. W ten sposób młodzi piłkarze  kształtują swoje umiejętności piłkarskie i uczą się zasad gry. Bardzo nas cieszy to, że adepci Akademii odważnie grają, nie boją się wykonywać nowych, kreatywnych zagrań, a przy tym dbają o swoich współzawodników.

Dlaczego warto, aby dzieci brały udział w rozgrywkach WLLP?

Przede wszystkim mecze są świetnym elementem rozwoju dla dziecka. Uczestnik kształtuje koordynację ruchową, refleks a także szybkość wykonywanych manewrów. Takie turnieje doskonale dopełniają treningi piłkarskie dzieci w lokalizacji Akademii, a także dają ogromną dawkę motywacji i dobrej zabawy!

Kto zagra w ten weekend?

W ten weekend w turnieju wezmą udział poniższe okręgi: Poznań, Oborniki, Szamotuły, Kępno, Kościan, Baranowo, Leszno, Jarocin, Piła. Każdy okręg składa się z różnych lokalizacji Akademii Piłkarskiej Reissa, dlatego należy wybrać dany okręg i znaleźć lokalizację, do której należy Twoje dziecko. 

Sprawdź harmonogram kategorii A

Sprawdź harmonogram kategorii B1

,,Serdecznie zachęcamy rodziców i dzieci do brania udziału w rozgrywkach WLLP, gdyż naprawdę jest to świetna zabawa i okazja do zintegrowania się z innymi zawodnikami z Akademii. Dzieci mają ogromne pokłady energii, a dzięki meczom mogą je doskonale spożytkować. Ważne też, że to nie tylko zabawa, ale świetna lekcja piłki nożnej i zasad gry fair play” – komentuje koordynator WLLP Mateusz Tomczak

Mamy nadzieję, że w ten weekend pogoda nie zaskoczy naszych zawodników Akademii, a mecze będą fantastyczną rozgrywką zapewniającą niezapomniane wrażenia! Zachęcamy także do polubienia naszego fanpage’a Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie –jest to doskonałe źródło nowinek ze świata WLLP!