To już ostatni mecz drużyn kat. B2 i C w tym sezonie WLLP. Emocje sięgają zenitu, jesteśmy ciekawi, kto otrzyma możliwość zagrania w wielkim finale WLLP! Czy te ostatnie turnieje będą dla nich satysfakcjonujące?

Największe starcie

Zawodnicy uczęszczając na treningi Akademii uczą się techniki, motoryki i koordynacji ciała, ale także pamiętają o mentalu. Młodzi piłkarze wiedzą, że grając podczas meczy, muszą być także przygotowani psychicznie. Wygrana jest dla nich bardzo ważna, ale liczy się także pozytywne nastawienie i wsparcie swoich współzawodników.

Będąc członkiem Akademii nasi zawodnicy wiedzą, że regularny trening to nie wszystko. Mecz jest ogromną szansą, ale także i pewnym wyzwaniem. Podczas gry każdy piłkarz mierzy się przede wszystkim z samym sobą, ze swoimi największymi słabościami i obawami. Podczas cotygodniowych treningów staramy się uczyć naszych podopiecznych , jak radzić sobie ze stresem i presją. Wiem, że zarówno Młodziki, jak i Orliki są gotowi na to starcie. – komentuje trener Tomasz Karkoszka

Kto zagra w ten weekend?
Kategoria B2

– okręg Poznań

– okręg Środa Wielkopolska 

– okręg Szamotuły 

– okręg Oborniki 

okręg Baranowo

– okręg Gniezno

– okręg Leszno

– okręg Kępno 

– okręg Gostyń 

Kategoria C

– okręg Poznań

– okręg Kórnik

– okręg Jarocin

– okręg Szamotuły 

Za tydzień ostatni mecz kat. A i B1, a już 26 czerwca Wielki Finał WLLP. Przed finałowym turniejem czeka nas wiele emocji, gdyż koordynator WLLP w tym roku będzie miał możliwość przydzielenia Dzikiej Karty jednej z drużyn kat. B2 i C. Kto to będzie? Niebawem zdradzimy szczegóły!

TABELA WLLP GRUPY B2 

TABELA WLLP GRUPY C  

Nie zapomnij polubić nas na fanpage’u – Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie, aby być z nami na bieżąco!