W zeszły weekend zmierzyły się drużyny Skrzatów, Orlików i Młodzików. W rozgrywkach wzięło udział piętnaście okręgów. Dwanaście z nich reprezentowało grupy B2. Pomimo chłodniejszej temperatury na zewnątrz, podczas meczów panowała gorąca atmosfera!

Liga Marzeń – moc pozytywnych wrażeń!

Rozgrywki WLLP to świetna okazja do doskonalenia piłkarskich umiejętności zawodników. Gracze z grup B2 grają na całym orliku w systemie 6 oraz bramkarz, taki system daje możliwość rozegrania meczowej akcji. Bardzo mnie cieszy, że jesteśmy częścią projektu Ligii Marzeń, która dla młodych graczy jest okazją do rozwoju, a przy tym daje im mnóstwo zabawy! –  opowiada trener okręgu Wągrowiec Jacek Gruszczyński

Orliki  pofrunęły w tych rozgrywkach. Okręgi cieszyły się sporą frekwencją zawodników. Najliczniej zgromadzili się gracze z okręgu pleszewskiego oraz szamotulskiego. Podczas weekendowych rozgrywek udział wzięły także grupy A i B1 z rejonu Pleszew oraz grupa C.

Zawodnicy uczą się wspierać siebie nawzajem i budować zespół. Zaangażowanie oraz poczucie wspólnego celu stają się częstym powodem zawarcia nowych znajomości, a  niekiedy przyjaźni na lata! – komentuje koordynator projektu Mateusz Tomczak

Kiedy zagrają Młodziki?

Wreszcie nadchodzi moment dla grupy C! Już w najbliższy weekend, a dokładniej 16 – 17 października odbędą się rozgrywki w tej kategorii wiekowej.

Kategoria C
Sprawdź terminarz!

Jesteśmy pod wrażeniem cotygodniowej frekwencji zawodników oraz ich chęci do podejmowania turniejowych zmagań! Oby tak dalej!

Polub nasz fanpage Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie i bądź na bieżąco z  kolejnymi rozgrywkami Ligi Marzeń!