Tydzień przemija i odchodzi w zapomnienie, a weekend już na horyzoncie? Dziecko zniecierpliwione pyta Cię, kiedy wreszcie będzie mogło wbiec na boisko i zmierzyć się z drużyną przeciwną?  To oznacza tylko jedno –  Turnieje Ligii Marzeń! Informację o nadchodzących  rozgrywkach przekazuje trener podczas treningu, następnie rodzic otrzymuje SMS i  e-mail. Jeśli jednak nie jesteś przekonany, kiedy dokładnie odbędzie się turniej Twojego dziecka, to sprawdź terminarz rozgrywek.

Facebook czy strona internetowa?

Jeśli lubisz nasz fanpage Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie, to przed turniejami możesz znaleźć tam informacje odnośnie przyszłych rywalizacji drużyn. Na stronie facebookowej odkryjesz także zdjęcia i filmiki z treningów oraz przeczytasz podsumowania meczów, które odbyły się w ubiegły weekend.

Weź udział w bitwie reakcji! Na fanpage’u WLLP możesz brać udział w zabawach i pomagać drużynom w zwycięstwie. Bądź aktywny i kibicuj drużynie!

Skrzat, Żak, a może Trampkarz?

Cały terminarz rozgrywek w łatwy sposób znajdziesz na stronie www.wllp.pl. W zakładce TERMINARZ należy wybrać skrót Akademii, do której należy Twoje dziecko.

Po wyborze odpowiedniej grupy wiekowej, w której jest Twój mały piłkarz, wyświetli się tabela jesiennych rozgrywek przygotowanych dla tej kategorii. Jeśli wybór grupy sprawi Ci problem, w naszym przewodniku przeczytasz o charakterystyce grup treningowych:

Kategoria A – Skrzaty – rocznik 2015 i młodsi

Kategoria B1 – Żaki – roczniki 2014 – 2013

Kategoria B2 – Orliki – roczniki 2012 – 2011

Kategoria C – Młodziki – roczniki 2010 – 2008

Kategoria D – Trampkarze – roczniki 2007 – 2006

W jakim okręgu jest moja lokalizacja ?

Po kliknięciu na odpowiednią grupę wiekową, na dole strony, znajdują się wszystkie okręgi. Po wyborze konkretnego , można uzyskać informacje o dokładnej dacie i godzinie zbiórki. Jeśli nie jesteś pewny w jakim okręgu znajduje się lokalizacja, w której gra Twoje dziecko, to w łatwy sposób możesz znaleźć informacje w poradniku.

Mamy nadzieję, że szukanie informacji odnośnie turnieju WLLP nie będzie już sprawiało żadnego problemu! A nadchodzący trening stanie się skojarzeniem tylko z pozytywnymi emocjami!