W ubiegły weekend zawodnicy Ligii Marzeń kolejny raz przystąpili do rywalizacji.  W turnieju wzięło udział aż 18 okręgów! Tym razem rozgrywki były dedykowane dla najmłodszych, czyli zawodników kategorii A. Kolejny raz skrzaty pokazały ogromną motywację do działania! Każdemu dopisywał humor oraz pozytywna energia.

Nie liczy się wynik!

Przy wspólnej rywalizacji najważniejsza jest zabawa i radość z uczestnictwa w turnieju, a tego podczas weekendu nie brakowało!

Skrzaty i Żaki spisały się na medal! Turnieje najmłodszych zawodników oparte są głównie na zabawie i zachęcaniu do aktywności fizycznej. Jednak podczas tego weekendu zapamiętałem kilka ciekawych akcji między graczami. Na pewno zawodnicy mają swoich ulubionych idoli piłkarskich. Często mali piłkarze po golu krzyczą – ,,Lewandowski!”. Cieszę się, że Liga Marzeń pozwala radować się grą, a w późniejszym czasie spełniać aspiracje – komentuje koordynator projektu Mateusz Tomczak.

Kto zagra w następnym tygodniu?

Kolejny weekend (9-10 października)  zgromadzi zawodników z kategorii wiekowej B2. Sprawdź terminarz rozgrywek drużyny swojego dziecka i kibicuj swojemu piłkarzowi w WLLP!

Kategoria B2

Sprawdzam terminarz!

Tutaj robi się gorąco. To już druga kolejka turnieju w tej kategorii, a przecież ci zawodnicy rywalizują o najwyższe miejsca w tabeli. Z każdym turniejem adepci wchodzą na wyższy level, szlifują drużynowość i dążą do tego, żeby wspólnie zapracować na sukces. Jest to cenna wartość i umiejętność dla budowania jedności zespołu. Gratuluję każdemu i kibicuję naszym piłkarzom w dalszych potyczkachopowiada dalej koordynator projektu Mateusz Tomczak

Chcesz wiedzieć, jak wygląda klasyfikacja? Sprawdź tabelę wyników!

Zobacz tabelę! 

Cieszymy się, że pomarańczowa rodzina chętnie bierze udział w lidze Akademii. Niecierpliwie odliczamy do weekendu i życzymy powodzenia naszym adeptom!