Przestronna i jasna hala sportowa, w tle okrzyki radości przerywane nawoływaniem do motywacji. Uśmiech, który gości na każdej twarzy. Rozwiane włosy i mocniejsze bicie serca. Zawodnicy Akademii doskonale znają to uczucie i wiedzą, jaką świetną zabawą są treningi z rówieśnikami.  Dla nich nie ma niemożliwego i już nieraz poczuli smak zwycięstwa!

Dlaczego WLLP?

#WLLP to doskonała okazja, by dziecko mogło rozwijać swoje umiejętności oraz uczyć się zasad gry fair play. Cotygodniowe rozgrywki między lokalizacjami pozwalają integrować się drużynie i poznawać swoje mocne i słabe strony. To doskonała lekcja, podczas której dziecko może popełniać błędy i wyciągać wnioski na przyszłość.  

Jakie korzyści daje uczestnictwo w Lidze Marzeń?

Trening, czyni mistrza! Podczas rozgrywek zawodnicy pracują nad wytrzymałością, koordynacją oraz panowaniem nad piłką. Cykliczne uczestnictwo w rozgrywkach daje możliwość, nie tylko doskonalenia techniki gry, ale także kształtuje u dziecka nawyk podejmowania wysiłku fizycznego w późniejszym życiu, co zapewnia jego prawidłowy rozwój.  

Ekscytacja. Obawa. Smutek. W czasie turnieju każdemu zawodnikowi towarzyszy wiele uczuć. Przeżywanie sukcesów i porażek pozwala dziecku uczyć się obchodzenia z przeżywanymi emocjami. Adept Akademii nabiera odwagi poprzez zdobywanie doświadczenia radzenia sobie w rozgrywkach na boisku.

WLLP jest także doskonałą okazją do rozwoju umiejętności interpersonalnych. Zawodnik podczas turniejów nawiązuje kontakt z innymi dziećmi oraz uczy się podstaw pracy zespołowej. W dodatku w trakcie turnieju dziecko doskonali zdolność uważnego słuchania i komunikowania się z trenerem.

Nauka poprzez zabawę! Oprócz wielu korzyści , ważne jest zadowolenie dziecka. Gracz powinien czerpać satysfakcję z rozgrywek, a przy tym świetnie się bawić.

Stań się częścią #LigiiMarzeń!

W WLLP nie liczy się wygrana czy przegrana. To rozwój adeptów Akademii jest najważniejszy i pozwala formować przyszłą ścieżkę kariery sportowej. Podczas zmagań piłkarskich nie ma presji, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Tutaj liczy się zdobycie doświadczenia i satysfakcji. Wspólna rywalizacja uczy szacunku i wspierania kolegów i koleżanek, a także wyzwala pozytywne emocje. Zawodnicy wzajemnie motywują się do pracy i poszerzają swoje horyzonty. Uczą się podejmowania decyzji i odwagi, a trenerzy dbają o to, aby każdy zawodnik mógł rozwinąć swoje skrzydła i spełniać sportowe marzenia.

Do #WLLP może dołączyć każdy zawodnik APR, jedynym warunkiem jest wybranie odpowiedniej grupy wiekowej. Wszystkie kategorie można znaleźć tutaj.