W ubiegły weekend Turniej WLLP zgromadził ponad 400 uczestników! Najwięcej spotkań meczowych rozegrały zespoły z kategorii wiekowej grupy B2. Nasi adepci pokazali dobry pokaz umiejętności piłkarskich oraz pozytywne nastawienie! O tym doskonale opowiedzą uczestnicy turnieju. Dodatkowo w artykule dowiesz się, jak przebiegała poprzednia rywalizacja oraz przeczytaj zapowiedź najbliższej kolejki.

 

WLLP, czyli bagaż wspomnień

Do turnieju WLLP szykuję się cały tydzień. Bardzo się wtedy cieszę, bo wiem, że nie będę się nudzić. Najbardziej lubię strzelać gole i grać mecze. Na turnieju jest mega fajnie, dużo się śmiejemy, a jak trener widzi, że przegrywamy to zawsze mówi żebyśmy się nie poddawali i nam kibicuje – opowiada Jacek z grupy B1 w Luboniu

Na treningach najbardziej lubię grać mecze, dlatego bardzo lubię turnieje. Na WLLP jest dużo zabawy, ale też próbuję nowych zwodów i traktuje to jak inny trening. Super jest to, że mogę spędzić czas z kolegami z drużyny. Trochę się wygłupiamy – opowiada Wojtek z grupy B2 w Piątkowie.

Jak szłam na pierwszy turniej WLLP to bardzo się stresowałam. Trochę się bałam, że nie zagram, ale każdy grał tyle samo i bardzo się cieszyłam. Teraz każdy turniej jest dla mnie super okazją do grania z chłopakami. Najbardziej lubię z nimi wygrywać – mówi Ala z grupy A2 z Lusówka.

WLLP, czyli wyróżnienia zawodników

Podczas ubiegłych rozgrywek indywidualne nagrody powędrowały do:

Jan Komin – Obrzycko

Leon Trąbczyński – Szamotuły

Mikołaj Łuczak – Chrzypsko

Robert Galas – Dębiec

Bartosz Przybylski – Wilda

Piotr Sowa – Świerczewo

Emila Lubońska – Starołęka

Jakub Kaźmierczak – Grunwald

Lech Reszelski – Ogrody

Bramkarze:

Piotr Zieliński – Dębiec

Joachim Rogal – Świerczewo

Szymon Szymkowiak – Starołęka

Samuel Chudziak – Szamotuły

Przygotuj się na najbliższe rozgrywki WLLP!

Podczas kolejnego weekendu będą królować zespoły z kategorii wiekowych grup C. To najstarsi uczestnicy turnieju! W tej rundzie potyczek piłkarskich nasi adepci walczą o punkty w tabeli. Ich celem jest wystąpienie w Wielkim Finale!

Do tej pory spotkania rozegrał okręg poznański i okręg szamotulski. Sprawdź terminarz najbliższej kolejki:

 

OKRĘG – POZNAŃ

OKRĘG – JAROCIN

OKRĘG – SZAMOTUŁY

 

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie weekendu. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia naszym adeptom!