Weekend zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza jedno – czas na rozgrywki Wielkopolsko – Lubuskich Lig Piłkarskich! Tym razem, po raz drugi, zmierzą się zawodnicy z kategorii C. Młodzi piłkarze powalczą o miejsce w tabeli.

Jakie okręgi wezmą udział w nadchodzących rozgrywkach?

Okręg – Poznań IV

Okręg – Poznań V

Okręg – Poznań VII

Okręg – Gostyń

Okręg – Jarocin

Okręg – Szamotuły

Okręg – Konin

Młodziki muszą trzymać poziom!

Adepci Akademii z kat. C na boisku nie mogą pozwolić sobie na rozproszenie czy nieuwagę. Ich celem jest zagranie 24 czerwca 2023 roku w finale WLLP w Dolsku, a to wymaga od nich skupienia oraz sprytu. Dzięki umiejętnej grze, zawodnicy ze swoją drużyną uplasują się w tabeli i osiągną upragniony cel.

,,Młodziki to już doświadczeni zawodnicy, na treningu w skupieniu ćwiczą nad poprawą umiejętności i wykluczeniem swoich słabości. Młodziki to już świadomi gracze, dla nich nie liczy się zabawa, a możliwość zagrania w meczu z prawdziwego zdarzenia. WLLP to świetna okazja by się wykazać i zostać zauważonym przez trenerów. Trzymam kciuki za moich zawodników i mam nadzieję, że razem odwiedzimy w tym roku Dolsk i wrócimy z pucharem.” – komentuje trener lokalizacji AP Reissa Jarocin – Mateusz Smoliński.

W stronę zwycięstwa!

,, Czy liczę na udział moich zawodników w finale WLLP? Oczywiście! Tym bardziej, że na tym etapie nie brakuje dobrych akcji w trakcie meczów. Zawodnicy kat. C nie boją się grać, wyprowadzają fajne akcje, sprytne zwody i skuteczne, mocne uderzenia. Widać u nich chęć rozwoju i ogromną motywację, co bardzo mnie cieszy, jako ich trenera. Mam nadzieję, że poprowadzę ich do finału i wspólnie osiągniemy sukces! – odpowiada trener lokalizacji AP Reissa Rawicz – Radosław Musioł

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników, którzy zagrają w turniejach WLLP w ten weekend. Mamy nadzieję, że dobra passa ich nie opuści! Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, aby być na bieżąco z ligowymi newsami.