Zima w pełni, ale w Akademii nie jest to czas odpoczynku, a piłkarskich przygotowań! Nasi adepci są zaangażowani i chętnie biorą udział w treningach, aby pokazać piłkarski pazur podczas nadchodzących turniejów. Tym bardziej cieszymy się, że znamy już terminy kolejnych rozgrywek WLLP w edycji zimowej!

Czas na Żaki, Młodziki i Orliki!

W sezonie zimowym odbędzie się łącznie sześć turniejów dla trzech kategorii!

Planujemy, aby w edycji zimowej naszych rozgrywek udział wzięło aż 48 zespołów. Przewidujemy po 12 miejsc w kategoriach B2 i C oraz aż 24 miejsca dla drużyn kategorii B1. Każdą kategorię wiekową podzielimy na dwa dwugodzinne turnieje.

Harmonogram rozgrywek

26 lutego – kat. C (roczniki 2010/2011) – 12 drużyn

4 marca – kat. B2 (roczniki 2012/2013 – 12 drużyn

4 marca – kat. B1 (roczniki 2014/2015) – 24 drużyny

Gramy na APR Arenie Dębiec!

Turnieje odbędą się na APR Arenie Dębiec w Poznaniu zgodnie z jesiennymi regulaminami – w starszych kategoriach na dwóch boiskach, a w najmłodszej na 3 boiskach, więc każdego z uczestników czeka bardzo duża liczba minut spędzonych na boisku!

Na czym polega WLLP?

Turnieje odbywają się w ustalonych okręgach, w których grają kategorie A, B1, B2 i C. W meczach może wziąć udział każdy zawodnik Akademii,  jeśli trener nie gra w rozgrywkach WZPN. Ideą przyświecającą WLLP jest dobra zabawa, integracja i gra fair – play. Zawodnicy mogą sprawdzić się na boisku, ale przy tym muszą pamiętać o zasadach obowiązujących w Akademii, jak szacunek do swoich współzawodników, punktualność, sumienność i wyciąganie wniosków z każdego meczu.

Rozgrywki zimowe to idealna okazja, aby dziecko sprawdziło umiejętności pozyskane na treningach! Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego dowiedz się u swojego Trenera, czy Twoje dziecko jest już zapisane!

Zachęcamy również do obserwowania nas na Facebooku – Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie, aby być na bieżąco!