Przed nami zwieńczenie jesiennej rundy Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, które zostało podzielone na dwa weekendy. W najbliższą sobotę lokalizacje zielonogórskie oraz „północne” zagrają na APF Arenie

Trzecie i zarazem ostatnie rozgrywki WLLP tej jesieni odbędą się w nieco zmienionej formule. Po pierwsze zmagania zostały rozdzielone na dwa terminy – 15 i 22 października, a dodatkowo zmienił się przydział części lokalizacji naszej Akademii do miejsca rozgrywek.

Kto i gdzie w takim razie zagra w najbliższą sobotę? Otóż widzimy się na APF Arenie w Zielonej Górze, gdzie do wszystkich lokalizacji zielonogórskich (Botaniczna, Centrum, Huba, Podgórna, Pomorskie, Zachód i APF Ladies) dołączą tym razem zawodnicy i zawodniczki z „północnych” lokalizacji APF, czyli z: Babimostu, Gubina, Kargowej, Krosna Odrzańskiego, Łagowa, Sulechowa, Świebodzina oraz Toporowa.

Harmonogram jest następujący: godz. 9.30 – grupa A (2016 i młodsi), 10.50 – grupa B (2015/2014), 12.30 – grupa B (2013/2012), 14.00 – grupa C (2011/2010).

Pozostali tydzień później będą rozgrywać swoje mecze w Szprotawie, ale o tym w szczegółach napiszemy w kolejnym tygodniu.

Do zobaczenia na murawie!