W sobotę 26.06.2021 na nowoczesny kompleks obozowo-treningowy w Dolsku wybiegną mistrzowie wszystkich grup WLLP. O miano mistrza sezonu 2020/2021 w kategoriach B2 i C w przeciągu jednego dnia powalczy łącznie ponad 30 drużyn!

Sobotnie finały dla grup B2 – 20 zespołów

Niewątpliwie dla wielu zawodników to najważniejszy moment sezonu. Już wiedzą, że zwyciężyli w swojej lidze, ale mają ochotę powalczyć o coś więcej. Na boisku spotkają się najlepsze zespoły ze wszystkich regionów Wielkopolski i Lubuskiego! Synoptycy prognozują wysoką temperaturę i ciężko się z ich przewidywaniami nie zgodzić – na specjalnie rozstawionych czterech boiskach z pewnością będzie gorąco!

Rozgrywki będą toczyć się w fazie grupowej (4 grupy po 5 zespołów). Następnie każda drużyna zostanie przydzielona do grup odpowiednio: diamentowej, złotej, srebrnej i brązowej, aby w nich dalej toczyć zmagania o mistrzostwo. Przypominamy, że w kategorii B2 występują chłopcy urodzeni w 2010 i młodsi, a także dziewczynki urodzone w 2008 roku i młodsze.

Sobotnie finały dla grup C – 14 zespołów i jeden zwycięzca

Dzień po B2 swoją szansę dostaną nieco starsi zawodnicy. W tej kategorii przedział wiekowy to chłopcy 2008 i młodsi, a także dziewczynki 2006 i młodsze. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, z których osiem najlepszych spotka się w ćwierćfinale, następnie spróbują awansować do wielkiego finału.

Życzymy powodzenia w finałach wszystkim uczestnikom i zapraszamy do Dolska!