Najbliższa kolejka Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich naznaczona będzie zabawą. Rozgrywać swoje mecze będą zawodnicy z kategorii B2, którzy dopiero poznają smak rywalizacji zgodnej z duchem fair play. Jest to najmłodsza grupa, która gra o awans do Wielkiego Finału WLLP.

Zaciekła walka z uśmiechem na twarzach

Kategoria B2 to najmłodsza grupa, która walczy o udział w Wielkim Finale. Zawodnicy z roczników 2013/14 muszą wykazać się na boiskach, ponieważ z każdego okręgu tylko jedna drużyna awansuje i powalczy o upragniony triumf.
Należy pamiętać o tym, że w kategorii B2 wciąż ważne są nauka gry w piłkę nożną oraz zabawa.

Rozgrywki w kategorii B2 – rywalizacja w starym systemie

Kategoria B2 rywalizuje w starym systemie, w którym nie ma podziałów na Ekstraklasę i Ekstraligę. Oznacza to, że wszystkie drużyny mają szansę awansować do Wielkiego Finału nawet do ostatniej kolejki. Warto jednak podkreślić to jeszcze raz – do Wielkiego Finału awansuje tylko jedna drużyna z okręgu. Grono finalistów jest wąskie, co jeszcze bardziej podsyci rywalizację i wzmocni emocje.

Gdzie zostaną rozegrane mecze drugiej kolejki WLLP?

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich rozgrywane są na wielu boiskach w województwie wielkopolskim oraz lubuskim. Pierwsza kolejka kategorii B2 zostanie rozegrana m.in. w Rokietnicy, na poznańskim Piątkowie, Dębcu oraz w Środzie Wlkp.

Konkurs „Zdjęcie kolejki” – nowość w WLLP

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to nie tylko rywalizacja i „łapanie” doświadczenia podczas spotkań, ale także integracja!

Trwa konkurs na zdjęcie kolejki! Co kolejkę zostanie wybrana najlepsza fotografia turnieju, a zwycięzca otrzyma koszulkę wybranej Akademii!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj