W najbliższy weekend 01 – 02.04 do piłkarskich zmagań przystąpią zawodnicy z kategorii B2. Orliki z jedenastu okręgów Akademii zagrają na punkty, a będzie im przyświecać jeden cel – finał WLLP w Dolsku. Już nie możemy doczekać się sobotnich i niedzielnych rozgrywek!

Taktyka Orlików

Zawodnicy z kat. B2 są w bardzo wysokiej fazie rozwoju. W trakcie treningów Akademii, młodzi zawodnicy mają czas na poprawianie techniki, motoryki oraz koordynacji ciała. Orliki w szybkim tempie przyswajają informacje i uczą się nowych kompetencji. Trenerzy na zajęciach zaczynają wprowadzać do treningu trudniejsze elementy, które opierają się na indywidualnej pracy i grze 1 x 1. Na meczach WLLP, Orliki bez wahania podejmują się nowych wyzwań, działają szybko, nawet pod presją czasu. Zdecydowanie taktyka młodych adeptów skupia się na wykorzystaniu szybkości, zwinności i skoczności, aby zaskoczyć przeciwnika.

Okręgi Akademii, które zagrają w ten weekend:

Sobota, 01.04.2023:

Okręg Poznań II

Okręg Poznań IV

Okręg Poznań VI

Okręg Poznań VIII

Okręg Poznań IX

Okręg Gostyń

Okręg Szamotuły

Okręg Konin

Okręg Rogoźno

Niedziela, 02.04.2023:

Okręg Poznań V

Okręg Leszno

Lot Orlików za 3, 2, 1…

Trzymamy mocno kciuki za wszystkie Orliki. Mamy nadzieję, że wiosenna pogoda zagości wreszcie w Wielkopolsce i będziemy mogli w pełni korzystać z kwietniowej aury. Z niecierpliwością czekamy na mecze, a także na wyłonienie XI kolejki WLLP w kat. B2, która zostanie zaprezentowana na profilu WLLP na Facebook’u. Śledźcie fanpage Wielkopolsko- Lubuskie Ligi Piłkarskie na bieżąco, aby nie ominęły Was gorące newsy z wiosennej rundy WLLP!