Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki WLLP. Zanim jednak rozegramy pierwsze spotkania na świeżym powietrzu, czeka na nas ostatni Zimowy Turniej. Na zakończenie zagrają zawodnicy z kategorii C i D. Bądźcie z nami na APR Arena Dębiec!

Ostatnie zimowe rozgrywki

W przerwie pomiędzy rundami tego sezonu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich zawodnicy mierzyli się ze sobą w ramach różnych rozgrywek. Młodzi piłkarze brali udział m.in. w Turniejach Regionów lub Zimowych Turniejach w różnych kategoriach wiekowych.

Do tej pory drużyny z różnych lokalizacji rywalizowały w kilku rozgrywkach zimowych, których celem było przygotowanie do przejścia na boiska.

Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze kolejki wiosennej rundy WLLP, a co za tym idzie – zawodnicy zaczynają powoli opuszczać mury hal, w których trenowali w trakcie zimy.

Najbliższy Zimowy Turniej to ostatnia okazja, aby zmierzyć się w towarzyskich rozgrywkach i zweryfikowanie aspektów do poprawy przed decydującą fazą rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

Terminarz wiosennej rundy dla kategorii C

Zimowe Turnieje WLLP – najważniejsze towarzyskie rozgrywki

Zimowe Turnieje są idealną okazją, aby przetestować różne formacje oraz taktyki przed wiosenną rundą WLLP. Dzięki temu nie tylko zawodnicy, ale także trener będą wiedzieć, jak będzie finalnie wyglądać zespół wystawiony do naszych rozgrywek.

Oczywiście Zimowe Turnieje to nie tylko rywalizacja, sprawdzanie różnych ustawień oraz formacji – to przede wszystkim nauka gry zgodnej z duchem fair play, zapoznanie się z zasadami gry (w przypadku najmłodszych roczników), radość z gry i integracja.

Dzięki Zimowym Turniejom zwiększamy świadomość młodych zawodników, poprawiamy zgranie w zespołach oraz przygotowujemy się do wiosennej rundy jeszcze lepiej!

Zaobserwuj nasz fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco!

Kto i gdzie rozegra ostatni Zimowy Turniej?

Ostatnie zawody w ramach Zimowych Turniejów odbędą się 2 marca na APR Arena Dębiec. Zawodnicy z kategorii C (2011 i młodsi) swoje zmagania rozpoczną około godziny 8:00, a tuż po nich wystartuje rywalizacja w kategorii D (2009 i młodsi) – około godziny 13:00.

Bądźcie z nami i dopingujcie młodych zawodników!